ŽIVA zemědělská obchodní, a.s.

ŽIVA zemědělská obchodní, a.s.

Hledáte alternativní řešení pro výživu a zlepšení úrodnosti půdy pomocí přírodních organických hnojiv bez chemie?

Naše firma ŽIVA zemědělská obchodní, a.s. je výhradním zastoupením a distributorem firmy Baromfi COOP KFT pro ČR, která vyrábí organická hnojiva Organic Fer. Jsme česká firma, která se pohybuje na zemědělském trhu již 30 let. Jsme jak zemědělci, tak obchodníci a díky této zkušenosti, znalosti a aktivitě na trhu chceme jak velkým zemědělcům, tak malým farmářům poskytnout tradiční řešení výživy půdy snadným a efektivním způsobem a za přijatelnou cenu.

Na Kázání ve vinici představí:  

Granulovaný slepičí trus, jako základní surovina organických hnojiv ORGANIC FER - kromě hlavních makrobiogeních prvků (N,P,K) trus obsahuje širokou škálu mikroelementů a stopových prvků, jejichž aplikace do půdy je nevyhnutelná. Hnojiva Organic Fer jsou schválena pro režim ekologického zemědělství a jsou vhodná pro širokou škálu plodin.


 

Použitím hnojiv Organic Fer se výrazně zlepšuje struktura půdy, zvyšuje mikrobiální aktivita a počet půdních bakterií, které v půdě urychlují proces mineralizace a zpřístupnění živin. Díky pozvolnému uvolňování živin a vysokému podílu organické hmoty se podstatně zlepšuje vláhový režim půdy a prodlužuje dostupnost širokého spektra živin i v závěru vegetace. Aplikace fermentovaného organického materiálu má blahodárný vliv na množství a složení půdního života a vede k trvale udržitelnému a ekologickému způsobu hospodaření.

 

Zdravá a živá půda dokáže dávat úrodu nejvyšší kvality! Jsme rádi, že můžeme přispět k obnově ekosystému ve vašich vinicích, sadech, chmelnicích, na polích i v zahradách. Naše hnojiva jsou ideálním řešením pro ty pěstitele, kteří chtějí odkázat svým potomkům půdu v dobré a zdravé kondici.

ŽIVA zemědělská obchodní, a.s.
Klášterec nad Orlicí 120 
561 82 Klášterec nad Orlicí
www.ziva.cz nebo www.biohnojiva.com 

Kontaktní osoba: 
Ivana Kristejnová – produktová manažerka, +420 602 560 760, kristejnova@ziva.cz