Produkujeme

 • Mistrovství ČR v řezu révy vinné

  Prestižní soutěž vinařů a vinohradníků v řezu révy, spojená s odbornými přednáškami a tematickým doprovodným
  programem pro odbornou veřejnost. 

 • Vinařský jarmark

  Oborový "veletrh" pod jednou střechou, přímo v provozu vybraného vinařství. Své portfolio a služby zde prezentují bezmála dvě desítky firem. Akce se pravidelně účastní přes dvě stovky návštěvníků - vinařů a vinohradníků.

 • Kázání ve vinici - vinohradnický jarmark

  Sourozenec Vinařského jarmarku, který se zaměřuje především na produkty a služby ve vinohradnictví. Prezentace a praktické ukázky probíhají přímo ve vinici. Akce se opět účastní přes dvacítku předních oborových firem a takřka třista kompetentních návštěvníků.

 • Národní soutěž vín

  Oficiálně nejrozsáhlejší soutěž vín v ČR. Koná se v pěti vinařských podoblastech a sestává z odborné hodnotící části a veřejné ochutnávky určené pro širokou veřejnost. Soutěž je vstupní branou do Salonu vín ČR.

  www.narodnisoutezvin.cz 

 • Mezinárodní vinařská konference

  Mezinárodní vinařská konference při Oenoforu je jedinečnou odborně vzdělávací příležitostí pro všechny oborové pracovníky. Od vinohradníků, přes enology, až po sommeliery a obchodníky s vínem. Konference přinaší evropský pohled na zvolenou problematiku. Odráží tradiční postupy vedoucí k produkci velkých vín, současně moderní technologie, postupy a zkušenosti.

  www.oenoforum.cz

 • Oenoforum - Czech International Wine Competition

  Soutěž světového formátu, která patří díky kvalitě vzorků vín a patronátu OIV (mezinárodní organizace pro révu a víno se sídlem v Paříži) v České republice k jedinečné akci. A to nejen proto, že je jediná pyšnící se tímto statutem, ale také proto, že hostí přes padesát degustátorů z minimálně 15 zemí světa a 600 vzorků prezentující tradiční i méně obvyklé vinařské destinace.

  www.oenoforum.cz

 • Tenisové mistrovství vinařů ČR

  Mezinárodní mistrovství vinařů a oborových partnerů v tenisu. Jedná se o turnaj čtyřher, s možností smíšených. Neformální akce je postavena na pohodové atmosféře, posilování dobrých vztahů a kvalitním doprovodném programu, opírajícím se o skvělá vína a specifickou gastronomii. Akce je zakončena slavnostním galavečerem.

 • Vinařství roku

  V ČR jedinečná vinařská soutěž postavená na komplexním posuzování vinařských společností. Hodnotí se od samotného vína a jeho prezentace, přes image vinařství, jeho marketing až po obchodní aktivity a zásluhy o obor jako takový. Komise se zaměřuje i na uplatnění vína v gastronomii, také však na vinohrad, jeho stav a práci s ním. Drobnohled je věnován mnoha dalším ukazatelům. Koná se v kategoriích malé, střední a velké vinařství, z nichž vzejde absolutní vítěz s titulem Vinařství roku.

  www.vinarstviroku.cz

 • Setkání vinařů a partnerů

  Neformální akce spojená vždy s koncem roku. Jde o setkání vinařů, vinařek, oborových partnerů a spřízněných kamarádů. Pomyslnou pozvánkou je několik vzorků, které každý vinař přinese, což dělá z akce mimořádně zajímavou, otevřenou a přátelskou degustaci. Nedílnou součástí večera je stylová gastronomie a cimbálová muzika.