Výrobky LOMAX lze instalovat po celý rok. Využijte této výhody a vyhrajte nový automobil OPEL

10. 2. 2021

Výrobky LOMAX lze instalovat po celý rok. Využijte této výhody a vyhrajte nový automobil OPEL

Stavební sezona. Období, které pro mnohé začíná na přelomu března a dubna a končí v době, kdy se venkovní teploty začínají blížit bodu mrazu. Bylo by ovšem chybné předpokládat, že se během zimy nedá na stavbě vůbec pracovat. Důkazem toho jsou výrobky značky LOMAX – instalovat je lze po celý rok. Při montáži těchto produktů mimo stavební sezonu zároveň mohou zákazníci vyhrát i nový vůz OPEL Crossland X.

Období podzimu a zimy mnozí lidé zasvěcují pouze plánům na nadcházející stavební sezonu. Vlastnosti standardních chemických směsí je totiž omezují v tom, aby stavební práce mohly plynule pokračovat. Často si kvůli tomu proto nemusí uvědomit, že řadu úkonů lze na stavbě provádět celoročně.

„Naše portfolio máme vyprofilované tak, abychom instalaci výrobků mohli realizovat v jakémkoliv ročním období. Našim montážním pracovníkům zpravidla stačí vrtačka, šroubovák a sada hmoždinek a šroubů. Instalaci tak mohou provádět až do zhruba 15 stupňů pod nulou,“ uvedl Petr Přichystal ze společnosti LOMAX. Ta je tuzemským lídrem v produkci garážových vrat, dlouhodobě se pak zaměřuje také na stínicí techniku a vchodové dveře.

Při výběru garážových vrat mohou zákazníci zvažovat hned několik variant. Tou vůbec nejčastější je takzvaný sekční typ – vrata jsou v tomto případě rozdělena do takzvaných sekcí, které postupně zajíždějí pod strop. Podobnou variantu pak představuje typ posuvný, kdy se sekce zasouvají do boku garáže. Alternativou pro stísněné prostory je pak rolovací typ, zapomínat by se přitom nemělo ani na dvoukřídlé řešení, které se těšilo oblibě především v minulosti. „U všech typů vrat pracujeme při instalaci s čistě mechanických připevňováním pomocí šroubů. Například u sekční varianty naši pracovníci dovezou na místo montáže již hotové sekce, které pak jednoduše mechanicky spojí. Je přitom vcelku jedno, jestli venku mrzne nebo jsou tropy,“ doplnil Petr Přichystal.

Podobné principy platí i u stínicí techniky. LOMAX ve svém portfoliu nabízí předokenní rolety a venkovní žaluzie. Obě řešení je přitom možné osadit různými typy lamel, které se ve všech případech instalují, ať už se jedná o okna či například prosklený vstup na terasu, opět čistě mechanicky. „Z hlediska instalace v chladném počasí jsou aktuální zejména předokenní rolety. Nejen že montáž může probíhat i v zimě, v těchto měsících navíc uživatelé u rolet ocení jejich tepelně-izolační vlastnosti. Jejich přítomnost tak může přispět i ke snížení nákladů na vytápění,“ doplnil Petr Přichystal.

Pokud navíc uživatelé budou směřovat instalaci produktů LOMAX na zimu, mohou se zúčastnit speciální soutěže. Kromě vylepšení domácnosti tak mohou vyhrát i hodnotné věcné ceny v čele s novým automobilem OPEL Crossland X.

Soutěže se může zúčastnit každý zákazník z Česka, Slovenska a nově i Rakouska. Stačí, aby si v období mezi začátkem září 2020 a koncem února 2021 závazně objednal jakýkoliv výrobek společnosti LOMAX a jeho instalaci směřoval na období od 7. ledna do 15. dubna 2021. V každém ze šesti soutěžních měsíců – počínaje zářím a konče únorem – bude přitom náhodně vybrán vždy jeden šťastlivec. Ten bude zařazen do finálního slosování o šest hodnotných cen v čele s novým automobilem, které se uskuteční začátkem března příštího roku. Zároveň platí, že všichni účastníci zůstanou v soutěži po celé soutěžní období. Pokud si tedy někdo objednal garážová vrata už v září, může být v první fázi vylosován až v únoru.

Kromě výrazného cenového zvýhodnění znamená montáž v zimě i další výhodu, která se pojí se zkrácenými čekacími lhůtami. „Při objednávání v zimě se o několik týdnů zkracují. Velká část uživatelů má stále za to, že na plášti domu není v zimě možné pracovat,“ doplnil Petr Přichystal, podle kterého společnost LOMAX tento omyl ráda v zimě vyvrátí. Svým zákazníkům své prvotřídní produkty nejen nainstaluje mimo stavební sezonu, ještě jim k tomu umožní vyhrát hodnotné ceny.

Více informací k soutěži