Vinařský ráj spouští novou službu RÁJSKÝ EXPRES!

18. 9. 2023

Vinařský ráj spouští novou službu RÁJSKÝ EXPRES!

Vinařský ráj přichází s horkou novinkou, která na vinařském trhu doposud chyběla. Jedná se o populární same day delivery neboli službu, kdy si něco objednáte a prodejce vám to doveze ještě tentýž den.

Jak to funguje? 

Na e-shopu www.vinarskyraj.cz najdete více než 2000 produktů označené štítkem Rájský expres, pro které platí možnost doručení ještě ten samý den až k vaším dveřím. Objednat si je můžete právě přes zmiňovaný e-shop nebo přes infolinku zřízenou speciálně pro Rájský expres.

Pro zákazníky jsou nachystané velmi výhodné podmínky. Kromě rychlého doručení tentýž den je to například cena dopravy, která je pro objednávky nad 490 Kč zcela zdarma.

Vinařský ráj touto službou reaguje na aktuální trend v oblasti e-commerce, kde rychlé doručení v ten samý den získává stále větší oblibu. Zároveň plní přání samotných vinařů, kteří vyjadřovali zájem o častější zavážení produktů Vinařského ráje i do vzdálenějších moravských oblastí. „Například vinaři ze Znojemska často jezdí pro kvasinky, výživu a další produkty denní potřeby do Rakouska, které mají poblíž. My jim teď díky Rájskému expresu nejen ušetříme peníze, ale i čas. Už totiž nemusejí cestovat do vinařských potřeb, ale vinařské potřeby přijedou za nimi“ komentuje službu majitel Vinařského ráje Jan Žďárský.

Více o službě ZDE.