Pozvánka na Nábřeží řemeslníků

29. 3. 2022

Pozvánka na Nábřeží řemeslníků

Vážení vinaři, vážené vinařky, srdečně Vás zveme na letošní Nábřeží řemeslníků, které se bude konat v sobotu 21. května 2022 v Hradci Králové. Nábřeží řemeslníků je tradiční městskou slavností, kterou nezisková organizace Dobré divadlo pořádá již 17 let.

Loni na akci dorazilo asi 4000 návštěvníků, kterými jsou typicky dospělí nad 35 let s dětmi. Letos akci prodlužujeme až do 22:00, takže očekáváme ještě vyšší návštěvnost. Pokud by Vás zajímalo, jak vypadalo loňské Nábřeží řemeslníků, podívejte se zde: https://www.youtube.com/watch?v=fsjK5bBXZHw

Poplatek z místa pro stánky s občerstvením, se pohybuje v rozsahu 500 až 3000 Kč. Vše je na dohodě a záleží například na tom, zda se zúčastní přímo majitel, zda budete nabízet ochutnávky zdarma apod. Pokud se rozhodnete nás sponzorovat vyšší částkou, můžeme umístit Vaše logo na plakáty. Při příspěvku 10 000 Kč se stanete oficiálním partnerem akce s odpovídající propagací.

Vinařské stánky plánujeme umístit na náplavku. Pokud byste potřebovali pomoci s přípravou stánků a nošením zboží, můžeme Vám dát k ruce brigádníka. Prostor náplavky bude fungovat jako odpočinková a degustační zóna a také jako nástupiště na parníčky.

Pokud máte zájem se zúčastnit, kontaktujte nás na slezakova@dobredivadlo.cz nebo přes telefonní číslo 770 175 900.
Za Dobré divadlo srdečně zdraví
Eliška Slezáková
-- 
BcA. Eliška Slezáková
projektová manažerka Dobrého divadla
+420 770 175 900 | slezakova@dobredivadlo.cz | www.dobredivadlo.cz