Oenoforum 2019 - Czech International Wine Competition: prodloužení termínu

29. 5. 2019

Oenoforum 2019 - Czech International Wine Competition: prodloužení termínu

Vážení vinaři,
navazujeme na úspěšný loňský ročník prestižní soutěže Oenoforum – Czech International Wine Competition a opět vás zveme k účasti na dalším, již třináctém ročníku, této výjimečné a historické události.

TERMÍN PRO PŘIHLÁŠENÍ VZORKŮ je prodloužen do 1. 6. 2019.

Soutěž se koná 20. - 21. června 2019, Multifunkční centrum zámku Lednice, Česká republika

Oenoforum - Czech International Wine Competition je největší světovou soutěží vín pod patronátem OIV - Mezinárodní organizace pro víno a vinohradnictví se sídlem v Paříži, na území České republiky. Organizátorem a pořadatelem soutěže je Svaz vinařů České republiky ve spolupráci s Unií enologů České republiky, Vinařským fondem České republiky a Národním vinařským centrem. Oenoforum se pořádá za podpory Jihomoravského kraje.

Soutěž je otevřena všem výrobcům i prodejcům vín. Odrůdy Sauvignon Blanc, Cabernet Sauvignon a roční vína budou navíc oceněna v samostatné kategorii zvláštní cenou. 

PRODLUŽUJE TERMÍN PRO PŘIHLÁŠENÍ VZORKŮ DO 1. 6. 2019 prostřednictvím elektronické přihlášky na www.oenoforum.cz nebo www.elwis.cz.

Platba na základě námi zaslané faktury. Připomínáme, že přihlášením 4 vzorků do soutěže, máte možnost přihlásit další 2 bez jakéhokoliv poplatku.

Soutěž OENOFORUM 2019 je vyjmenovanou soutěží na podporu úhrady části účastnického poplatku z projektů u Vinařského fondu.

Sběrná místa, termín pro dodání vzorků 3. 6. 2019:
BS vinařské potřeby, Velké Bílovice, CZ
Víno Matyšák, Pezinok, SK

Nenechte si ujít příležitost účastnit se jediné světové soutěže vín na území České republiky.