Nepostradatelný pomocník do vinic a sadů, kterého si zamilujete

19. 3. 2021

 Nepostradatelný pomocník do vinic a sadů, kterého si zamilujete

Inovativní design a technická specifikace vozíků ROCKY ONE jsou navrženy speciálně pro ulehčení a urychlení vaší práce a tím i pro zvýšení vaší celkové produktivity. Zařízení jsou konstruována tak, aby se zabránilo možným problémům a předešlo se možnosti nehody. ROCKY ONE je správná volba pro usnadnění ručních prací všude tam, kde není možné použít mechanizované obdělávání, je pohodlný a nezatěžuje životní prostředí. Stroje ROCKY jsou lehce říditelné a nevyžadují žádné řidičské oprávnění ani žádnou jinou kvalifikaci.

CO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT O VOZÍKU ROCKY?
ROCKY je pomocník pro zemědělství s elektrickým pohonem. Díky patentovanému systému a vysoké pečlivosti kladené na konstrukci vám ROCKY ONE umožňuje snížit pracovní dobu, snížit fyzickou zátěž i provozní náklady. Zároveň zlepšuje podmínky pracovníkům ve vaší firmě. Našim cílem je zajistit vhodný pracovní nástroj, který je šetrný k životnímu prostředí, je inovativní a vyráběný s vysokými požadavky na kvalitu. Vozík Rocky je určen pro monotonní a opakující se práci v zemědělství, která je fyzicky náročná a vyžaduje časté ohýbání těla. ROCKY splňuje požadavky pro práci ve vinicích, ovocných sadech, ale i na zeleninových polích nebo ve sklenících.

Na výběr ze dvou modelových řad:

ROCKY Freehands
Verze ROCKY ONE „Freehands“ je vybavena patentovaným systémem ovládání pojezdu „torsion advancement“. Tento pokročilý systém vám dovoluje řídit směr a rychlost jízdy jen pomocí několika lehkých pohybů těla a umožní vám mít ruce stále volné pro práci.

ROCKY Mountain
Rocky ONE „Mountain“ je pro ovládání řízení vybaven joystikem. Tato verze je určena pro obzvláště strmé svahy, kde použití joystiku umožňuje bezpečnější pohyb vozíku. Automatická polohovací brzda, kterou jsou vybaveny oba modely ROCKY ONE, garantuje skvělou stabilitu dokonce i na velmi příkrých svazích.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel: 775 702 906 nebo na e-mail: j.janulik@ostraticky.cz