Moderní vinař - školení pro vinohradníky a vinaře 4.-5. 8. 2021

2. 8. 2021

 Moderní vinař - školení pro vinohradníky a vinaře 4.-5. 8. 2021

Již tento týden se ve Valticích můžete naučit vše potřebné na školení určeném zejména malým a středním vinohradníkům a vinařům. Nenechte si ujít příležitost setkat se před vinobraním s odborníky, kteří vám kromě spousty dalších informací sdělí nejaktuálnější informace o stavu vinohradů a dají doporučení pro zpracování hroznů!

Praktické dvoudenní školení je součástí speciálního kombinovaného vzdělávacího programu, jehož součástí je e-learning (studium na internetu). V případě, že máte alespoň základní znalosti z oboru vinohradnictví a vinařství, můžete se školení zúčastnit i bez jeho předchozího prostudování – jednotlivé kapitoly si můžete projít dodatečně, přičemž v rámci last minute přihlášky na praktickou část vám přístup do něj poskytneme zdarma. 

V rámci školení získáte nejen znalosti z pěstování hroznů, jejich zpracování a základy vinařského marketingu, ale naučíte se i pracovat s Malou vinařskou laboratoří a procvičíte si nezbytné vinařské výpočty. Autory e-learningu a lektory školení jsou prof. Ing. Josef Balík, Ph.D., prof. Ing. Pavel Pavloušek, Ph.D., Ing. Jan Stávek, Ph.D. a Ing. Petr Gondáš. Zařízení zapojená do projektu Certifikace vinařské turistiky mohou uplatnit slevu 20 %.

Více informací a přihláška na praktickou část 4.-5. 8. 2021 na webu Národního vinařského centra: www.vinarskecentrum.cz/kurzy-a-seminare/?detail_kurzu=446

Více informací a přihláška k e-learningu na webu Národního vinařského centra: www.vinarskecentrum.cz/kurzy-a-seminare/?detail_kurzu=139