Kovo Prudík nově sesterskou společností Vinařského ráje

10. 12. 2021

Kovo Prudík nově sesterskou společností Vinařského ráje

Vážení vinaři, dovolte, abychom vás informovali o změně ve firmě Kovo Prudík. Společnost přechází od 1. 1. 2022 pod nového majitele p. Jana Žďárského a stane se sesterskou firmou Vinařského ráje (www.vinarskyraj.cz).

Jako sesterská firma bude společnost Kovo Prudík, s.r.o. na Vinařském ráji zcela nezávislá, ale plánuje využít svých mnohaletých zkušeností a odborných znalostí technologií, a úspěšně navázat na tradici a know how pana Prudíka.

Pan František Prudík bude i po prodeji firmy v ní během prvních měsíců působit jako odborný poradce. Stejně jako pan David Prudík, který ve společnosti zůstává na pozici technického vedoucího.

V oboru vinařství se firma Vinařský ráj pohybuje již více než 12 let, během kterých se jim podařilo stát se předními dodavateli technologií a dalších vinařských produktů. Jako firma si zakládá na přátelském a férovém jednání. V tomto přístupu si přeje pokračovat i jako majitel firmy Kovo Prudík, s.r.o.
 
V případě dotazů a poptávek neváhejte kontaktovat p. Prudíka na tel. č. +420 602 738 567. Od 1. 1. 2022 poté převezme toto číslo nový výkonný manažer Zdeněk Karpíšek. Můžete je také osobně navštívit na původní adrese Mlýnská 66/1, Ladná.
 
Za firmu Kovo Prudík, s.r.o.
Jan Žďárský & František Prudík