Festival českého piva a vína v Hongkongu dne 6. května 2019

8. 1. 2019

Festival českého piva a vína v Hongkongu dne 6. května 2019

Generální konzulát ČR v Hongkongu organizuje 2. ročník festivalu, který se koná 6. května 2019 od 19 do 22 hod. v hotelu Renaissance Harbour View v těsné blízkosti výstaviště HKCEC. Propagační akce českých firem je projekt ekonomické diplomacie na podporu českých účastníků na mezinárodním potravinářském veletrhu HOFEX ve dnech 7.-10. května 2019, kde oficiální expozici zajišťuje Ministerstvo zemědělství ČR.

Festivalu se mohou zúčastnit jak účastníci veletrhu HOFEX, tak i další české firmy a jejich místní zástupci v segmentu nápojů, které se chtějí prosadit na hongkongském trhu. Každá ze zúčastněných firem bude mít k dispozici bezplatně vlastní stůl k prezentaci a degustaci jejich výrobků. Očekáváme účast zhruba stovky místních dovozců a distributorů nápojů a desítku českých firem.

Prostory pro prezentaci budou větší, dvojnásobné oproti 1. ročníku, ale jsou limitované. Proto zájemci o prezentaci svých výrobků a účast na festivalu nechť neprodleně kontaktují konzulát na emailové adrese: commerce_hongkong@mzv.cz

Ministerstvo zemědělství ČR do konce ledna vybere realizační firmu k zajištění expozice na veletrhu HOFEX a poté zveřejní akviziční dopis k přihlášení českých účastníků.

Konzulát ale musí 16. ledna podepsat smlouvu s hotelem na zajištění prostor. Proto Vás žádám s předstihem před zveřejněním akvizičního dopisu o stanovisko, zda se zúčastníte 2. ročníku festivalu. MZe mne ubezpečilo, že česká expozice na HOFEX pod jeho patronací se určitě uskuteční, akce je m.j. zveřejněna na jeho webstránkách.

Těším se na Vaši odpověď, pokud možno do 15. ledna 2019. 

Mr. Milan Vágner
Consul (Trade & Economy)

Consulate General of the Czech Republic in Hong Kong
Room 1204-5, Great Eagle Centre,
23 Harbour Road, Wanchai, Hong Kong
Tel: +852 2802 2212
Fax: +852 2802 2911
E-mail: milan_vagner@mzv.cz