Dotazníkové šetření týkající se ochrany vody v kontextu zemědělství

27. 7. 2020

Dotazníkové šetření týkající se ochrany vody v kontextu zemědělství

Dobrý den, dovoluji Vás oslovit v souvislosti s průzkumem týkajícího se ochrany vody v kontextu zemědělství, které se v poslední době stalo velmi diskutovaným tématem, a to nejen mezi zemědělskou veřejností.

Cílem tohoto průzkumu je pomoci nám v dalším rozvoj celoevropského projektu TOPPS-ochrana vody, který je zaměřen na snižování rizik úniků přípravků na ochranu rostlin (POR) do povrchových vod. Tento projekt je již více než 10 let realizován ve 14 zemích EU, včetně České republiky a věnuje se školení a uplatňování zásad správné praxe v ochraně rostlin (BMP) mezi zemědělci, poradci a dalšími relevantními osobami. V České republice je tento projekt uskutečňován ve spolupráci České asociace ochrany rostlin a České rostlinolékařské společnosti. Více o projektu TOPPS naleznete na https://www.ccpa.cz/hlavni-temata/ochrana-vody/www.TOPPS-life.org).

Vaše odpovědi nám pomohou přizpůsobit projekt místním potřebám na zvyšování informovanosti a také porozumět vnímání otázek souvisejících s ochranou vody a zemědělstvím v jednotlivých zemích EU.

Předem velice děkujeme za Váš čas, který vyplnění dotazníku věnujete, čehož si velice vážíme:

https://www.surveygizmo.com/s3/5641155/TOPPS-water-protection-CZ

Další definice a vysvětlení naleznete na úvodní stránce dotazníku. Průzkum bude otevřen do 31.7. Výsledky dotazníku budou za všechny zúčastněné země zpracovány anonymně a poté budou k dispozici na www.TOPPS-life.org.

S pozdravem,

Miluše Dvoržáková

CCPA – Czech Crop Protection Association
Česká asociace ochrany rostlin
Generála Strankmüllera 1533
250 01 Brandýs nad Labem – Stará Boleslav
Tel: +420 602 244 572
Emal: mirapol@seznam.cz

ccpa@ccpa.cz