Dny otevřených dveří Vinařského ráje pomáhají

29. 6. 2021

Dny otevřených dveří Vinařského ráje pomáhají

Milé vinařky, milí vinaři, dlouho jsme přemýšleli, zda naše Dny otevřených dveří zrušit či ponechat vzhledem k situaci, která nás tu na Jižní Moravě všechny trápí. Rozhodli jsme se, že nakonec Dny otevřených dveří (út 29. 6. – čt 1.7. 2021) uskutečníme, ale zároveň podpoříme dobrou věc. Z každého nákupu věnujeme 5 % na pomoc v oblastech zasažených tornádem. Pokud chcete pomoci s námi, přijďte k nám na chvíli posedět, nakoupit nebo se zúčastnit přednášek, které jsme si pro vás připravili. Budeme se na vás těšit.

Program naleznete zde

Jak ještě pomůžeme?
Dále jsme se rozhodli, že jeden den v týdnu v následujících měsících naše rájská parta vyrazí na pomoc konkrétním domácnostem a vinařstvím. Sbalíme lopaty, krumpáče, smetáky. Oblečeme montérky a pustíme se do toho. Budeme tyto dny tedy fungovat vždy v omezenějším režimu – jak na prodejně, ve skladu, tak i na eshopu, ale věříme, že to pochopíte a zapojíte se třeba s námi.

Chystáme také hmotné balíčky pro všechny vinaře, kterým tornádo zničilo ať už sklepy, vinařství nebo vinohrady. Nyní zjišťujeme, komu bychom mohli pomoci. Pokud máte nějaké konkrétní tipy, kde by se pomoc hodila, dejte nám prosím vědět.

Děkujeme. ♥️

Váš Vinařský ráj