AGRI CS, a.s.

AGRI CS, a.s.

Společnost AGRI CS, která je součástí Agrotec Group vznikla v roce 2001. Od svého vzniku se zabývá prodejem a servisem zemědělské techniky značek CASE IH a STEYR. Během let rozšířila své portfolio o další značky zemědělské techniky jako je značka SKY Agriculture, SIP, MacDon nebo Tehnos.

Vedle prodeje zemědělské techniky poskytujeme také komplexní služby jako je servis, financování nebo technická podpora. Na prodejních a servisních střediscích, tak zajišťujeme našim zákazníkům komplexní služby.

Na Kázání ve vinici představí: 

Nový CASE IH Quantum je ve vinohradu jako doma!

Na akci Kázání ve vinici bude AGRI CS vystavovat traktory CASE IH modelové řady Quantum, které určeny pro práci v zelinářství nebo vinohradnictví. Nová generace strojů řady Quantum nabízí vyšší výkon a je rozšířena o nový nejvýkonnější model s výkonem 120 koní. Výkonný motor, vyspělá hydraulika a velmi dobré technické parametry zabalené do mimořádně kompaktního traktoru. To je stručná charakteristika nejnovější řady, která je skutečnou revolucí v segmentu speciálních traktorů. Každého uživatele překvapí komfortní kabina s rovnou podlahou, která se u malých traktorů jen tak nevidí.

AGRI CS a.s.
Hybešova 14, 693 01 Hustopeče
Mob.: +420 607 035 217
www.agrics.cz

Kontaktní osoba:
Bronislav Pochylý – prodejce , +420 602 202 855, pochyly@agrics.cz