ACO

ACO

Odvodňovací systémy ACO jsou navrženy a vyrobeny v souladu s konstrukčními principy EHEGD (European Hygienic Engineering and Design Group) a zaručují tak nejvyšší úroveň hygieny. Díky tomu můžete víno ochránit před některými druhy škodlivých bakterií, které se mohou vyskytovat v kanalizaci a stát se tak zdrojem znehodnocení kvality vína. 

ACO Stavební prvky spol. s.r.o.
Pávov 141, 586 01 Jihlava
www.aco.cz  

KONTAKTNÍ OSOBA: 
Aleš Ehrenberger
tel.: +420 730 589 051
e-mail: aehrenberger@aco.cz


Odvodňovací systémy pro vinaře
Vinaři mají pro různé oblasti zpracování vína rozdílné požadavky. Ty se pak liší i v jednotlivých obdobích roku. Proto jsou naše odvodňovací systémy navrženy tak, aby splňovaly rozdílné potřeby dané technologií zpracování vína.

Naše odvodňovací systémy jsou navrženy a vyrobeny v souladu s konstrukčními zásadami definovanými skupinou EHEGD (European Hygienic Engineering and Design Group) a zaručují tak nejvyšší úroveň hygieny. Díky jejich použití můžeme víno chránit před některými druhy škodlivých bakterií, které se mohou objevovat v odvodnění a v kanalizaci a stát se tak případným zdrojem kontaminace.

Naše výrobky navíc respektují a doplňují estetický design vinařství, který často představuje nedílnou součást identity jejich značky.

Inspirujeme se vaší zkušeností. Více než čtvrt století zkušeností s nakládáním s odpadními vodami ve vinařstvích, nám umožňuje porozumět výzvám, se kterými se denně setkáváte.