Znojemské vinobraní

ZnojemskeHistorickeVinobrani.JPG Znojemské vinobraní v letošním roce navštívilo bezmála 80 tisíc návštěvníků. Nemálo z nich si našlo cestu i do prostředí znojemského hradu, kde prezentovalo svá vína 15 vinařů VOC Znojmo. Svého "degustátora" v průběhu slunečného zářijového pátku a soboty nalezlo 35000 vzorků.

 

Výborná vína, krásné prostředí nejzajímavěší části historického Znojma, cimbálová hudba, motivační soutěže pro návštěvníky, setkání s vinaři. To vše vytvořilo atmosféru, která nezůstala nic dlužna ani těm nejnáročnějším příznivcům podobných akcí.

Tato akce však nesla ještě jednu zajímavost. Svaz vinařů ČR premiérově podpořil tuto profesionálně zvládnutou přehlídku vín VOC Znojmo prostřednictvím svých vážených partnerů, firmy RENOMIA a Ford. Obě společnosti vytváří aktuálně partnerský program se SV ČR a znojemský podnik byl první vlaštovkou přímé podpory našim vinařům. O těch dalších Vás budeme jistě informovat. Podrobnější informace z akce VOC Znojmo i k aktivitám spojeným s partnery SV ČR budou k dispozici ve Vinařském obzoru 10/2012.

FORD_RENOMIA.jpg

DSC_0214small.jpg DSC_0244small.jpg