Vázací materiál na vinice od českého výrobce INTRIS Napajedla

intris.jpg Jsme malá rodinná firma, zabývající se vytlačováním plastů a výrobou vyvazovacího materiálu na vinice, kde se orientujeme se na dodávky z výroby přímo pěstitelům vinné révy a to od největších až po ty nejmenší. Právě probíhá sezónní akce za zvýhodněné ceny Jaro na vinici 2017.

Náš výrobní program zahrnuje:

Cívky s pozinkovaným drátem VitisSpool do vázacích kleští typu Beli (VitisSpool B), typu Infaco A3M (VitisSpool IN) a typu Ligatex (VitisSpool L). Kromě obvyklých drátků průměru 0,40 mm, 0,45 mm a 0,50 mm jsme rozšířili nabídku i o cívky s drátky průměru 0,30 mm. Oproti cívkám s drátkem 0,40 mm obsahují o 2/3 více metrů drátku, což umožňuje vytvořit z jedné cívky u kleští typu Beli 1 300 až 1 650 úvazků a u kleští typů Infaco A3M a Ligatex 1 900 až 2 350 úvazků (platí pro úvazky o délce 8 – 10 cm) a přináší to ekonomickou výhodu nejen snížením nákladů na jeden úvazek, ale i zvýšením produktivity práce. Těm, kteří dávají přednost svépomocnému navíjení cívek do těchto kleští, můžeme nabídnout cívky s náhradním pozinkovaným drátem a náhradní nové navíjecí cívky do vázacích kleští.
Plastové pásky s drátkem typu VitisMatic vazačů Pellenc v kotoučcích 200 m a typu VitisTie Twin se dvěma drátky pro dočasné pevné úvazky sloužící k tvarování nevhodně rostlých kmínků.
Vázací elastické bužírky INTRISFLEX a to jak v provedení PRAKTIK pro běžné vázání, tak v provedení ROBUST pro náročné vázání. Bužírky jsou vyráběny v průměrech 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm, 4,5 mm a 5 mm. Můžeme nabídnout náviny v síťce o hmotnosti 0,75 kg a 1 kg, náviny v kotouči o hmotnosti 1 kg a 2 kg nebo náviny na lepenkové cívce o hmotnosti 5 až 10 kg dle průměru bužírky. Tyto bužírky si našly již i své pevné místo na německém a rakouském trhu s vázacím materiálem a to pod označením VITISFLEX.
Plastové fixační spony opěrných tyček VitisFix a to ve velikostech č. 6 (pro tyčky průměru 6 mm) a č. 8 (pro tyčky průměru 8 mm). Použitý plast je aditivovaný na vysoký stupeň odolnosti proti ÚV záření.
Zároveň poskytujeme službu opětovného navíjení použitých cívek do vázacích kleští, neboť většinou jsou vyprázdněné cívky nepoškozené a i nadále plně funkční. Vyprázdněné cívky stačí poslat k nám spolu s údajem jakými průměry drátu je chcete opět navinout, my je na našem profesionálním navíjecím zařízení navineme a zašleme zpět.

Každoročně pořádáme pro moravské a české vinohradníky akci dodávek vázacího materiálu za zlevněné ceny Jaro na vinici. Letošní akce Jaro na vinici 2017 právě probíhá a to s termínem pro příjem objednávek do 16. dubna a s termínem dodání až do 30. června.
Bližší informace o našem výrobním programu i slevové akci Jaro na vinici se nacházejí na našich specializovaných webových stránkách www.vazacimaterial-vinohrad.cz

Kontaktovat nás můžete mailem info@vazacimaterial-vinohrad_cz nebo intris@intris_cz a také telefonicky na číslech +420 577 941 546, +420 602 529 298, +420 603 892 442.

INTRIS, s.r.o.
Prusinky 1260
763 61 Napajedla

Vazmat_montaz_INTRIS.jpg