Vinium a.s., České vinařské závody a.s. i Vinařství Ludwig s.r.o. se stali partnery ČSAD Hodonín a.s.

CSAD_Hodonin.jpg Vážení členové Svazu vinařů, dovolujeme si Vás informovat že dopravně logistická společnost ČSAD Hodonín a.s. pokračuje ve svých strategických cílech a dále rozšiřuje portfolio zákazníků z oblasti suchých potravin a nápojů.

Současné zaměření společnosti tak postupně zvyšuje podíl realizovaných objednávek s vychystáním a doručením především do sítě obchodních řetězců, což je z hlediska nároků souvisejících s velmi specifickými požadavky jak na vyskladnění, tak i doručování velice obtížné. Navzdory tomu se však daří tato specifika zařadit do standardních procesů a nabídnout našim zákazníkům službu vysoké kvality za příznivou cenu. Tyto silné argumenty sehrály významnou roli při podpisu smlouvy například i se společnostmi Vinium a.s., České vinařské závody a.s. a Vinařství Ludwig s.r.o., kteří se v posledním období stali také zákazníky ČSAD Hodonín a.s. v oblasti skladování i distribuce.

Naše služby rádi představíme i dalším z Vás, případně Vám zpracujeme cenovou nabídku „ šitou na míru“. Pro další informace nás kontaktujte emailem na : obchod@csad_com, případně telefonicky: 606 725 973.

Ing. Ivana Indruchová

Vedoucí pro strategii a rozvoj logistiky

ČSAD Hodonín a.s.

Tel 606 725 973

www.csad.com

IMG_5096.jpg