Hledáme kolegu na pozici ředitele vinařství/sklepmistra

1. 11. 2022

Hledáme kolegu na pozici ředitel vinařství/sklepmistr

HPP
Nástup – 1.1.2023

Náplň práce:
• Zodpovědnost za provoz vinařství, plánování úkolů, kontrola jejich provedení
• Zodpovědnost za správu vinohradů a organizace a koordinace pracovních postupů ve vinohradech
• Organizace mechanizace a pracovníků a jejich vedení
• Výroba vína od příjmu hroznů až po lahvování
• Udržování a rozvoj obchodních vztahů
• Vedení kolektivu pracovníků vinařství
• Vedení vinařské evidence
• Nabízíme
• Trvale zaměstnání na hlavní pracovní poměr v prestižní a stabilní společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Příjemné pracovní prostředí
• Možnost dalšího vzdělávání v oboru
• Služební vůz pro pracovní účely
• Dovolená 20 dní

Požadujeme
• Zájem o obor vinařství a vinohradnictví
• Praxi v oblasti vinařské nebo vinohradnické společnosti
• Praktické znalosti a zkušenosti s výrobou vína
• Řidičský průkaz skupiny B
• Základní znalosti práce na PC
• Organizační a komunikační dovednosti, loajálnost
• Zkušenosti s vedením kolektivu pracovníků

Upřesňující informace

Číslo878
KategoriePráce
Platí do31. 12. 2022

Kontaktní údaje

AdresaSvatováclavská 19/16
27601 Mělník
Česká republika
E-mailvinarstvi@lobkowicz-melnik.cz
Telefon315622127, 733735390