Nabídka práce v ANNOVINO VINAŘSTVÍ LEDNICE s.r.o.

12. 7. 2021

Do týmu vinařství hledáme kolegy/kolegyně
na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR

Místo výkonu práce: ANNOVINO VINAŘSTVÍ LEDNICE, s.r.o.
Nejdecká 714, 691 44 Lednice
Pracovní pozice: Sklepní manipulant
Popis pracovní pozice: Do výrobního týmu hledáme nové kolegy, kteří se nebojí zajímavých příležitostí a rádi se učí nové věci. Během vinobraní a prvních měsíců vás postupně zasvětíme do kompletního procesu výroby vína. Od zpracování, přes kontrolu fermentace, školení vín, filtrace, obsluhu strojů až po proces lahvování a etiketace.
Činnost: práce ve výrobní hale: zpracování hroznů, práce ve sklepním hospodářství, kompletní proces výroby vína. Lahvování, etiketování a seřizování strojů.
Pracovní doba: 7-15:30 (Během vinobraní je pracovní doba prodloužena dle potřeby)

Hledáme: 4 zaměstnance
Nástup: Srpen
Požadavky: Výhodou je vzdělání či praxe v oboru vinařství, ŘP skupiny B, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita a schopnost fungovat v týmu.
Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, vč. Benefitů a možností se naučit nové věci. Rádi podpoříme ve vzdělávání v oboru Vinohradnictví a Vinařství.

Kontaktní osoba: Ing. Jan Koubek, Vedoucí výroby/hlavní technolog
e-mail: koubek@annovino.cz

Upřesňující informace

Číslo575
KategoriePráce
Platí do31. 7. 2021

Kontaktní údaje

JménoJan Koubek
AdresaNejdecká 714
69144 Lednice
ČR
E-mailkoubek@annovino.cz

Přiložené soubory

Soubor č. Stručný popis
1 Stáhnout