Manager spolku

4. 5. 2021

Hledáme managera do spolku Sdružení slováckých vinařů. Jsme spolek vinařů a vinohradníků působící ve slovácké vinařské podoblasti se sídlem ve Bzenci. www.slovactivinari.cz
Náplň práce:

• částečný úvazek (vedlejší pracovní poměr s flexibilní pracovní dobou)
• řízení projektů spolku
• aktivní podílení se na tvorbě vizí a koncepcí spolku
• zodpovědnost za realizaci záměrů a vizí spolku
• vyhledávání příležitostí pro aktivní prezentaci členů spolku
• organizace Nominační soutěže Slovácké podoblasti, degustací a účastí na veletrzích
a prezentačních eventech

Požadujeme:
• kladný vztah k vínu a regionu Slovácko
• kreativní myšlení, iniciativu a flexibilní přístup
• týmového ducha a samostatnost
• základní přehled on-line nástrojů propagace
• zkušenosti s administrací webu
• zkušenosti s organizací eventů/degustací/kulturních akcí
• dobré komunikační schopnosti
• smysl pro obchod/marketing
• zkušenosti z (vinařským) s marketingem výhodou
• ŘP sk. B a vlastní auto

Nabízíme:
• práci v dynamicky se rozvíjejícím odvětví vinařské kultury, vinařské turistiky a
propagace
• možnost realizace odvážných a nových nápadů s vinařskou tématikou
• vzrušující práci s úspěšnými vinaři
• pevnou i motivační složku odměny
• různorodou náplň práce

Upřesňující informace

Číslo548
KategoriePráce
Platí do31. 5. 2021

Kontaktní údaje

JménoJitka Bezchlebová
AdresaZámecká 1508
69681 Bzenec
E-mailjitka@vinummoravicum.cz
Telefon+420739052412

Přiložené soubory

Soubor č. Stručný popis
1 Stáhnout