LEXUS BRNO

LEXUS BRNO

Značka Lexus se řadí mezi ty poměrně mladší, avšak své místo si již dokázala obhájit na celosvětovém trhu, kdy svou mimořádnou kvalitou a perfektním provedením vozů předběhla i mnohé letité značky automobilů. Za velké plus můžeme považovat její samotný zákaznický servis, kdy se o vás postaráme od A až do Z, a na kterém si značka velmi zakládá. Lexus se vyznačuje tím, že o své zákazníky pečuje, má širokou nabídku služeb, a celkově změnil svou schopností předvídat přání svých zákazníků zavedené standardy celého automobilového průmyslu, a to už je opravdu něco, co se jen tak někomu nepovede.

Lexus BRNO
Mařikova 508/48
621 00 Brno - Ivanovice
www.lexus-brno.cz

Kontaktní osoba pro prodej: Lukáš Svoboda, vedoucí prodeje, +420 602 410 906, lukas.svoboda@lexus-brno.cz

A možná právě proto, že se tato značka řadí mezi ty novější, má tak inovativní, mladistvé a pokrokové nápady, které představuje s každým novým modelem. U nás v Lexus Brno, si ceníme například toho, že dokázali prosadit ekologickou technologii plně hybridního pohonu na trhu prémiových vozů.

Také je potřeba zmínit, že Lexus vyvinul svůj markantní a kritiky velmi oceňovaný přístup ke stylistickému ztvárnění vozidel, který můžete vidět v podobě vlastní designové filozofie L-fitnesse.

Ceníky: 
https://pdf-lexus.eu/lexus_cz_sk/NX_NG.pdf
https://pdf-lexus.eu/lexus_cz_sk/cenik_UX_CZ_all.pdf
https://pdf-lexus.eu/lexus_cz_sk/cenik_ES_CZ.pdf