HM, s.r.o.

HM, s.r.o.

Firma se zabývá prodejem a servisem zemědělské techniky, vinařské techniky a technologií. Společnost HM, s.r.o. byla založena v roce 1992. V roce 2004 rozšířila své aktivity i do Slovenské republiky, kde založila dceřinou společnost HM technic se sídlem v Dunajské Stredě. Obchodně servisní centrum v Hodoníně je rozděleno do třech divizí a představuje tak moderní způsob prodeje zemědělské techniky, vinařské techniky a technologických linek.
Kvalitní technické zázemí, dostatečný počet specializovaných pracovníků, nabídka špičkové techniky od předních světových výrobců, jsou základní předpoklady pro splnění našeho cíle což je "spokojený zákazník".

HM, s.r.o.
Na Pískách 3903/5, 695 01 Hodonín
www.hmhodonin.cz

Kontaktní osoby:
Ing. Milan Janoštík, obchodní ředitel, tel. 602 511 838
Ing. Pavel Novák, PD.D., obchodní zástupce, tel. 725 906 640
Martin Čapka, obchodní zástupce, tel. 773 272 229

Komplexní nabídka služeb od firmy HM

Servis a diagnostika
Provádíme záruční a pozáruční servis na všechny stroje dodávané naší společností. Vždy s předstihem se snažíme zabezpečit dostatečný počet odborných pracovníků, kteří jsou vyškoleni jako specialisté na jednotlivé značky a  neustále si zvyšují svou odbornost ve školících centrech výrobců a dodavatelů.

Dodávka náhradních dílů
Rychlý servis a zejména rychlá dodávka náhradních dílů je základním předpokladem provozuschopnosti techniky. Proto na našem skladě najdete cca 12 000 skladových položek, které zajišťují běžný provoz servisního střediska a rychlý servisní zásah u zákazníka. V případě, že díl není skladem je díl expedován z centrálního skladu výrobce do 24 resp. 48 hodin...