Změna či zaslání nového hesla

Při každém vstupu do sekce pro registrované členy je nutné přihlásit se pomocí zvoleného uživatelského jména a hesla. Přečtěte si více o práci s heslem a jeho změně.

Jak si změnit heslo?

Po přihlášení do systému vidíte v pravé horní části každé stránky svůj profil, kde jsou dva aktivní odkazy - Změna hesla a Odhlášení. Odkaz Odhlášení vás odhlásí z webových stránek.

změna hesla Odkaz Změna hesla vás přesměruje na jednoduchý formulář, ve kterém si můžete snadno změnit aktuální heslo. Je třeba pouze vyplnit staré heslo a současně zvolit nové. Pro vaši bezpečnost doporučujeme volit tzv. silná hesla, složená z čísel, malých písmen, velkých písmen a speciálních znaků (např. Ft62Rs? apod.). Rozhodně se vyhýbejte jednoduchým heslům 123456 apod.

Jak zjistit zapomenuté heslo?

Pokud zapomene své aktuální heslo, můžete si ho nechat jednoduše zaslat pomocí odkazu na stránce www.svcr.cz/user.php. Na ní vidíte pole pro zadání vaší emailové adresy, na kterou vám bude zasláno vaše heslo.

Emailová adresa musí být totožná s tou, kterou jste zadali do formuláře při úvodní registraci. Jinak bude zaslání nového hesla odmítnuto.

POZOR! Může se stát, že vaše emailová schránka vyhodnotí tento email jako nevyžádanou poštu. Proto pokud se zdá, že email nedorazil, vždy si zkontrolujte složku nevyžádané pošty ve vašem poštovním klientovi.