Země živitelka 2017

zz.jpg Vážení, rádi bychom Vás pozvali na letošní ročník Země živitelky, který bude větší a rozmanitější než kdy dříve. Mimo jiné bychom se rádi zaměřili o něco více i na prezentaci a prodej kvalitních vín.

Letošní ročník je rozdělen do několika směrů (pestrost oborů, podpora vývoje, podpora b2b jednání a zážitkové zemědělství). Pestrost oborů čítá pro každý obor svůj vlastní pavilon, speciální program, vzácné hosty apod. Součástí oboru „potraviny“ by měly být jednotlivé tematické dny a návštěvnická ocenění. Rádi bychom vás tímto přizvali ke dni „živitelkové víno“. Nabízíme, že bychom připravili speciální prostory pouze pro vinaře, každý vinař by od nás obdržel jeden pultík a zde by prezentoval svá vína, prodával lahve a degustační vzorky. Na konci dne by se vyhlásilo živitelkové víno, které si zvolí sami návštěvníci.

Myslíme, že se jedná o vynikající příležitost, jak se odprezentovat veřejnosti (výstava má cca 100tis. návštěvníků) a ještě toho hodně prodat. Zatím počítáme s jedním dnem, abychom vinařům šetřili náklady. Nicméně pokud bude zájem, můžeme samozřejmě rozšiřovat, případně zde mohou vinaři zůstat déle (záleží na individuální domluvě).

Budeme velmi rádi, pokud se k nám přidáte. V případě zájmu zasíláme v příloze (prezentační leták, přihlášku a pro představu letošní mapu výstavy).

Přihlášky prosím posílejte do 24. 7. 2017.

Děkuji a těším se na spolupráci.

S přátelskými pozdravy

Václav Polan

obchodní ředitel

polan@vcb_cz

Ke stažení:

zz17_mapa.pdf zz17_mapa.pdf (3,96 MB)

zz17_pozvanka_vina.pdf zz17_pozvanka_vina.pdf (250,18 KB)

zz17_souteze_letak.pdf zz17_souteze_letak.pdf (576,52 KB)

zz17_souteze_prihlaska.pdf zz17_souteze_prihlaska.pdf (909,09 KB)