Zcela nový Ford Mondeo je zde

Ford.jpg Je připravený, až se seznámíte s jeho pokročilými technologiemi a čeká, až si užijete vyšší výkon nových a přitom úsporných motorů. Renomé si vybudoval bezkonkurenční nabídkou prostoru i senzačními jízdními vlastnostmi a nyní na trh přichází nový „ročník“ Mondea, jehož technika je stejně fascinující jako jeho vzhled.

Buďte mezi prvními, kdo si zcela nové Mondeo prohlédne, vyzkouší a sedne za jeho volant. Zjistěte, co všechno nové Mondeo umí.

ford3.jpg

Ještě dokonalejší zážitek z jízdy

Moderní technologie, výkon, efektivita, design, provedení… Každý aspekt spojený s novým vozem Ford Mondeo vytváří úplně nový standard v oblasti technologií, výkonu a efektivity. Dynamicky stylizovaná karoserie nabízí velkorysý prostor pro cestující i pro náklad. Například zavazadlový prostor verze kombi má objem 488 litrů v základní konfiguraci a až 1630 l po sklopení zadních sedadel. A zadní dveře u kombi se otvírají elektricky!

Ford Dynamické LED světlomety

Inteligentní systém světlometů zjišťuje měnící se jízdní podmínky a zlepšuje osvětlení vozovky automatickým výběrem vhodného způsobu svícení.

Díky technologii adaptace při zatáčení osvětlují zatáčku, do které vjíždíte, a umožňují vám vidět dál

Zadní nafukovací pásy

Chrání pasažéry na zadních sedadlech před zraněním tím, že se při nehodě nafouknou a rozloží sílu nárazu na pětkrát větší plochu než běžné pásy.

Měkké okraje a příjemný materiál pásu vám navíc zajistí mnohem příjemnější pocit, než při   připoutání běžným pásem.

ford1.jpgford2.jpg

ZCELA NOVÝ FORD MONDEO - vítěz hlasování veřejnosti v kategorii střední a vyšší střední třída ankety Auto roku 2015 v České republice.

OBJEVTE ZCELA NOVÝ FORD MONDEO

Obchodní sdělení společnosti FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8, Internet: www.ford.cz, e-mail: infocz@ford_com, infolinka: 800 FORD CZ (800 3673 29).