Wine professional 2013 - veletrh v Amsterdamu

wine_professional_logo_2906.jpg Pozvánka a přihláška na účast na prestižním nizozemském vinařském veletrhu WINE PROFESSIONAL 2013 na oficiálním stánku České republiky - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA.  

Nizozemský trh s vínem, stejně jako celá oblast Beneluxu, je velmi otevřený a liberální a tudíž šance na umístění moravských a českých vín na tomto trhu je velmi vysoká. Účast na tomto veletrhu se doporučuje jak vinařům, kteří již v tomto regionu působí, tak i těm, kteří teprve importéra hledají.

Přítomnost jednotlivých vinařů je na veletrhu vítána, i když stánek samotný neskýtá takřka žádné zázemí a vinař se musí spokojit s „prací v terénu“ (po výstavišti a v bezprostřední blízkosti stánku). Stánek ČR bude v podstatě volnou degustační zónou, která bude volně přístupná a k vínům budou k dispozici detailní popisy v angličtině. Tento model se v minulém ročníku setkal s velkým ohlasem návštěvníků. Všem zúčastněným vínům je věnován stejný, spravedlivý prostor. Personálně a technicky zajišťuje stánek ČR Marek Špalek.

Jedná se o projekt o.s. Aliance vinařů V8 podpořený Vinařským fondem ČR, který je otevřen všem tuzemským vinařům.

Prihlaska_vin_2013.pdf Prihlaska_vin_2013.pdf (129,27 KB
Prihlaska_vyrobce_2013.pdf Prihlaska_vyrobce_2013.pdf (115,27 KB)