NA VINOHRADNICKÝ DEN - KÁZÁNÍ VE VINICI TAKÉ AUTOBUSEM…

kazani.jpg již za necelý týden, přesně ve středu 22.6. proběhne ve vinicích nad Přítlukami vinohradnický den pořádaný Svazem vinařů ČR.  Prezentovat své zavedené produkty a služby, ale především novinky a inovace pro vinohradnictví bude na patnáct společností. Kromě statických prezentací bude probíhat téměř dvacet ukázek přímo ve vinicích. Ve sponech od 120 do 240cm. Setkáte se s novinkami stran vytahování letorostů, osečkování, svoji funkčnost v terénu představí secí stroj, nesený rosič, diskový promítač, defoliátor a mnoho dalšího. Připravena je i odborná přednáška vazaná na vinohradnické poradenství. Akce startuje v 9:00.    

Po celý den je pro návštěvníky připravena ochutnávka vín a grilované občerstvení.

A pro úplný komfort návštěvníků budou vypraveny i dvě autobusové linky do a z místa konání. Jedna pojede ze Znojma (Loucký klášter) a zpět. Druhá z Bzence (Zámecké vinařství Bzenec) a zpět.

Odjezd obou je 7:30. Linky pojedou po trasách a se zastávkami:

Linka 1: Znojmo (Loucký klášter) - Hrušovany nad Jevišovkou (náměstí - hotel Central) - Březí (Dunajovická ul. - hostinec U Ciboušů) - Perná (u hřiště) - Přítluky

 

Linka 2: Bzenec (Zámecké vinařství) - Prušánky (ul. Hodonínská - Česká pošta) - Velké Bílovice (městský úřad) - Přítluky

Přihlašujte se již nyní na: marketing@svcr_cz nebo telefonicky +420 774 778 815, obratem Vám zašleme krátký přihlašovací formulář.

KazaniSVCR_105x297_WEB2.jpg

KazaniSVCR_105x297_WEB2.pdf KazaniSVCR_105x297_WEB2.pdf (315,39 KB)