VINAŘSKÝ JARMARK - upozornění pro zájemce!

Logo_SVCR_160_100.jpg Akce  VINAŘSKÝ JARMARK, Rakvice - areál firmy Vinselekt Michlovský, 18. listopadu 2015 vzbudila velký zájem. Tato skutečnost nás upřímně těší, současně jsme však nuceni přistoupit k organizační úpravě. Nad rámec avízovaného limitu jsme se rozhodli otevřít akci dalším 30 zájemcům. Nutnou podmínkou však je, aby zájemce byl pracovníkem  vinařské nebo vinohradnické firmy . Zároveň za jedno vinařství se mohou přihlásit maximálně  dvě osoby .  

Akce je jakýmsi malým interaktivním veletrhem. Odborné prezentace patnácti firem, napříč vinařským produktovým portfoliem, budou doplněny o výměnu zkušeností a samozřejmě praktické ukázky přímo v provozu.

VINAŘSKÝ JARMARK tak ve svém premiérovém ročníku bude prezentovat například osobní a užitkové vozy; traktory a vinohradnickou techniku; přípojné vyvážeče kontejnerů; ucelená řešení pro výživu půdy; hutní materiál - vinohradnický sortiment; průmyslové podlahy a systémy odvodnění vinařských provozů; systémy vytápění a klimatizace vinařského provozu; aplikace potravinářských plynů; sudy a dubové alternativy sudů; kompletní zařízení pro sklepní hospodářství; lahve; zátky a mnoho dalšího.

V průběhu Jarmarku se bude podávat moravská zabíjačka a nezapomeneme ani na pitný režim. Můžete tak spojit příjemné s užitečným a to vše velmi efektivně, v krátkém čase a pod jednou střechou.

Vstup i občerstvení je zdarma, avšak pouze pro přihlášené návštěvníky. Přihlásit se můžete na marketing@svcr_cz nebo telefonicky na +420 774 778 815 do vyčerpání kapacit, tj. 150 osob, nejpozději však do 13.11.2015.

Za organizátora akce Svaz vinařů ČR
Martin Chlad, ředitel obchod a marketing