Svátek růžových vín v Praze - informace pro vinaře

VZMC.jpg Vážení vinaři,  dovolujeme si Vás oslovit s informacemi o aktuálně připravované prezentační akci tuzemských růžových vín – Svátku růžových vín v Praze. Letošní již sedmý ročník pokračuje v úspěšném rozvíjení filosofie prezentace tuzemských růžových vín jako moderního svěžího nápoje, ideálního právě pro letní období.

Stejně tak jako i v předchozích šesti ročnících máte možnost se do tohoto projektu zapojit. Svátek růžových vín, se uskuteční 1. května 2015 od 10 do 18 hod., v atraktivním prostředí Villy Richter v Praze a na přilehlé Svatováclavské vinici a bude určený pro širokou veřejnost jako prezentace a propagace rosé. Pro přiblížení organizačních momentů letošní akce si Vám dovolujeme v krátkosti představit její koncepci:

Organizační záležitosti pro vinaře:

  • akce se koná 1. 5. 2015, v prostředí Villy Richter a Svatováclavské vinice (areál Pražského Hradu), od 10 do 18 hod. prostor degustační akce pro veřejnost je kapacitně omezen na 25 míst, proto prosíme o včasnou registraci vyplněním přihlášek v příloze mailu
  • přihlášení vinaři mohou vyjma degustací svá vína rovněž volně prodávat, či směnit láhev vína za degustační tolary. Platí pravidlo, že 1 láhev vína nesmí být prodána za nižší hodnotu než 10 tolarů. V případě prodeje vína za degustační tolary platí výše zmíněný princip refundace.
  • přihlášené vinaře žádáme pouze o zabezpečení vlastní dopravy a o dodání prezentovaných vín (termín a místo bude upřesněno)
  • parkovací místo v místě konání akce není zajištěno

Stejně jako v loňském roce, i letos zajišťuje Vinařský fond přihlášeným vinařům:

  • prezentační stoly
  • označení stolů
  • katalog prezentovaných vinařství a vín
  • odlévací nádoby, led pro chlazená vína
  • neutralizační sousto (voda, pečivo)
  • vystřikovačky
Jak je již výše uvedeno, degustační prostor je opět kapacitně omezen na 25 míst. Z tohoto důvodu se prosím zaregistrujte včas. Registrujte se prostřednictvím přihlášek, které naleznete v příloze tohoto mailu – Svátek růžových vín.

Vyplněnou přihlášku zašlete obratem, nejpozději do 10.4.2015 poštou na adresu:
Vinařský fond ČR, Žerotínovo nám. 3, 601 82 Brno nebo elektronicky na mail:
sedlackova@vinarskyfond_cz
Vedle pozvání na Svátek růžových vín, Vinařský fond pokračuje v další komunikaci růžových vín cestou marketingových aktivit propagujících tuzemská růžová vína směrem k laické i odborné veřejnosti, a to jak s využitím médií, tak i aktivitami konanými na podporu vinařských akcí či aktivitami konanými v obchodních řetězcích.
Podrobnější informace pro vinaře budou posléze poslány přímo přihlášeným vinařům. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně organizačního zajištění výše uvedené akce, kontaktujte:

Agentura Comtech, s.r.o.: Michal Sedláček, mail: sedlacek@icomtech_cz, tel.: 776 072 322
Vinařský fond: Ing. Hana Sedláčková, mail: sedlackova@vinarskyfond_cz, tel.: 777 092 865

Ke stažení:
2015_Dopis_pro_vinare.pdf 2015_Dopis_pro_vinare.pdf (39,72 KB
2015_PRIHLASKA.doc 2015_PRIHLASKA.doc (987,50 KB