Společnost ČSAD Hodonín a.s., partner Svazu

CSAD_Hodonin.jpg Vážení členové svazu vinařů, naše společnost, ČSAD Hodonín a.s., se v nedávné době stala partnerem svazu vinařů a proto si dovoluji Vás touto cestou oslovit za účelem krátkého představení naší společnosti a klíčových činností. Jsme dopravně logistická společnost s dlouholetou tradicí v oblasti skladování, manipulace a distribuce.  

Mezi naše zákazníky patří mimo jiné více než 20 vinařských firem v České Republice. Denně obsluhujeme celou Českou a Slovenskou republiku a další země prostřednictvím vlastního distribučního systému a systému Toptrans.

Pro vinařské společnosti provádíme kompletní distribuci včetně svozu kegů, přepravek, prázdných obalů, apod. Samozřejmostí je doručování na centrální sklady obchodních řetězců, do maloobchodní sítě i koncovým odběratelům včetně výběru dobírek. Našim zákazníkům nabízíme také skladové služby včetně manipulací (tzn. Skladování, vychystávání, kompletace objednávek, balení, polepování vína etiketami, apod.). Nedílnou součástí námi poskytovaných logistických služeb jsou také celní služby.

Cíl a poslání našeho členství ve Svazu vinařů je navázání spolupráce s Vámi, poznání Vašich potřeb, poskytnutí odborných a aktuálních informací z oblasti logistiky, individuální poradenství a případně i užší spolupráce v outsourcingu některých Vašich procesů.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi poskytneme další informace. Neváhejte nás kontaktovat na tel: 606 725 973, email: indruchova@csad_com, www.csad.com.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

S pozdravem

Ing. František Kyncl, Ph.D.
Místopředseda představenstva a ředitel logistiky
ČSAD Hodonín a.s.