Špilberk Food Festival láká letos již počtvrté

SFF_LOGO.jpg Ve dnech 5. – 7. června proběhne na brněnském hradě Špilberk již 4. ročník Špilberk Food Festivalu. Návštěvníky láká na vynikající gastronomii 13 jihomoravských restaurací, lahodná vína od dvou desítek vinařů nebo exkluzivní KOISHI menu servírované v Královské kapli.

Návštěvníci se mohou těšit na festival protkaný vínem: každá restaurace nabídne k jednotlivým chodům nasnoubená vína, pořadatelé připravili řízené degustace z vinného baru PETIT CRU nebo speciální řízené degustace vín VOC Znojmo s prohlídkou kasemat. Víno bude možno vychutnat také během exkluzivního KOISHI menu, které je novinkou festivalu. V jedinečném prostředí Královské kaple nabídnou pořadatelé vynikající pětichodové menu snoubené s pečlivě vybranými víny, doplněné o přítomnost a příběhy samotných majitelů KOISHI restaurantu, vinařů a vybraných dodavatelů.

Z bohatého doprovodného programu se můžete zúčastnit cooking show michelinského šéfkuchaře, soutěže v otevírání ústřic, workshopu alternativních metod přípravy kávy, čajových degustací nebo pátečního pivního sommelierství.

Vstupenky na festival je možno zakoupit do 24. května online na www.SpilberkFoodFestival.cz, dále potom ve vybraných festivalových restauracích a samozřejmě na místě festivalu.

Páteční vstupenku koupíte za 1 550 Kč v předprodeji, v ceně vstupenky je 750 Kč na konzumaci z festivalové nabídky, francouzské šampaňské jako welcome drink, snížená kapacita areálu pro ještě větší komfort návštěvníků nebo dárkový balíček pralinek. Sobotní nebo nedělní vstupenku koupíte v předprodeji za 400 Kč, její součástí je 100 Kč na konzumaci.

Online koupíte také vstupenky na řízené degustace vína a vstupenky na KOISHI menu, jejichž součástí je také vstup na festival.

Otevírací doba festivalu

pátek 5. 6. 2015 13 – 01 hod

sobota 6. 6. 2015 11 – 23 hod

neděle 7. 6.2015 11 – 19 hod

Pro více informací navštivte www.SpilberkFoodFestival.cz

Ke stažení:

SFF2015_TZ_brezen.pdf SFF2015_TZ_brezen.pdf (602,77 KB)

2014_PHOTOONER_003_3.jpg