Slevová akce na vázací materiál od českého výrobce INTRIS Napajedla

intris.jpg Jsme malá rodinná firma, zabývající se vytlačováním plastů a výrobou vyvazovacího materiálu na vinice, kde se orientujeme se na dodávky z výroby přímo pěstitelům vinné révy a to od největších až po ty nejmenší. Právě probíhá akce za zvýhodněné ceny Jaro na vinici 2016 s možností zasílat objednávky až do 30. dubna. Vinařské spolky mohou také využít bonusového programu Společná objednávka .

Náš výrobní program zahrnuje:
Vázací elastické bužírky INTRISFLEX a to jak v provedení PRAKTIK pro běžné vázání, tak v provedení ROBUST pro náročné vázání. Bužírky jsou vyráběny v průměrech 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm, 4,5 mm a 5 mm. Můžeme nabídnout náviny v síťce o hmotnosti 0,75 kg a 1 kg, náviny v kotouči o hmotnosti 1 kg a 2 kg nebo náviny na lepenkové cívce o hmotnosti 5 až 10 kg dle průměru bužírky. Tyto bužírky si našly již i své pevné místo na německém a rakouském trhu s vázacím materiálem a to pod označením VITISFLEX.

Cívky s pozinkovaným drátem VitisSpool do vázacích kleští typu Beli (VitisSpool B), typu Infaco A3M (VitisSpool IN) a typu Ligatex (VitisSpool L). Kromě obvyklých drátků průměru 0,40 mm, 0,45 mm a 0,50 mm jsme rozšířili nabídku i o cívky s drátky průměru 0,30 mm. Funkčnost drátků v kleštích i na vinici byla ověřena v r. 2015 ve spolupráci s vybranými vinohradníky. Oproti cívkám s drátkem 0,40 mm obsahují o 2/3 více metrů drátku, což umožňuje vytvořit z jedné cívky u kleští typu Beli 1 300 až 1 650 úvazků a u kleští typů Infaco A3M a Ligatex 1 900 až 2 350 úvazků (platí pro úvazky o délce 8 – 10 cm) a přináší to ekonomickou výhodu nejen snížením nákladů na jeden úvazek, ale i zvýšením produktivity práce. Těm, kteří dávají přednost svépomocnému navíjení cívek do těchto kleští, můžeme nabídnout cívky s náhradním pozinkovaným drátem a náhradní nové navíjecí cívky do vázacích kleští.

Plastové pásky s drátkem typu VitisMatic vazačů Pellenc v kotoučcích 200 m a typu VitisTie Twin se dvěma drátky pro dočasné pevné úvazky sloužící k tvarování nevhodně rostlých kmínků. Plastové fixační spony opěrných tyček VitisFix a to ve velikostech č. 6 (pro tyčky průměru 6 mm) a č. 8 (pro tyčky průměru 8 mm). Použitý plast je aditivovaný na vysoký stupeň odolnosti proti ÚV záření.

Zároveň poskytujeme službu opětovného navíjení použitých cívek do vázacích kleští, neboť většinou jsou vyprázdněné cívky nepoškozené a i nadále plně funkční. Vyprázdněné cívky stačí poslat k nám spolu s údajem jakými průměry drátu je chcete opět navinout, my je na našem profesionálním navíjecím zařízení navineme a zašleme zpět.

Každoročně pořádáme pro moravské a české vinohradníky akci dodávek vázacího materiálu za zlevněné ceny Jaro na vinici. Letošní akce Jaro na vinici 2016 právě probíhá a to s termínem pro příjem objednávek do 30. dubna a s termínem dodání až do 15. června. Pro členy vinařských spolků, ale i další drobné pěstitele nabízíme bonusový program Společná objednávka, umožňující právě menším pěstitelům docílit co nejvyšších slev, neboť každý jednotlivý pěstitel, objednávající prostřednictvím Společné objednávky, nakoupí vázací materiál za ceny odpovídající celkovému úhrnu vázacího materiálu, uvedenému ve Společné objednávce.

Bližší informace o našem výrobním programu, slevové akci Jaro na vinici 2016 i bonusovém programu Společná objednávka se nacházejí na našich specializovaných webových stránkách www.vazacimaterial-vinohrad.cz

Kontaktovat nás můžete mailem info@vazacimaterial-vinohrad_cz nebo intris@intris_cz a také telefonicky na číslech +420 577 941 546, +420 602 529 298, +420 603 892 442.

INTRIS, s.r.o.
Prusinky 1260
763 61 Napajedla

Vazmat_montaz_INTRIS.jpg