RENOMIA AGRO | Vyřízení dotace, financování a pojištění majetku

renomia_agro.jpg Vážení členové SV ČR, brzy bude vyhlášeno 2. kolo Programu rozvoje venkova. Víte, že díky tomuto dotačnímu programu si i Vy můžete snížit investiční náklady, a to až o 50 % ?

Jestliže plánujete v roce 2016 stavební nebo rekonstrukční projekt, nákup stroje pro pěstování vinné révy či realizaci protikroupového systému atp., zkonzultujte s námi Váš projektový záměr a seznamte se s konkrétními limity výdajů realizovatelných v rámci tohoto dotačního programu.

Díky spolupráci RENOMIA, a. s., s odbornými poradci DOTin s.r.o., Vám nabízíme pomoc při zhodnocení reálné možnosti získání dotace i jejího financování včetně pojištění dotovaného majetku a následný bezproblémový průběh celého projektu od žádosti o dotaci až po její proplacení. (Jarní kolo příjmu žádostí na projektová opatření PRV probíhá v termínu 3. - 16. května 2016.) Info leták ke stažení zde.

Kontaktujte nás do 14. března 2016 pro podrobnější informace, konkrétní limity možných výdajů, cenovou nabídku a nastavení žádosti o dotaci přesně podle Vašeho investičního záměru.

Rádi s Vámi nezávazně probereme detaily Vašich dotačních příležitostí.

Jan Zapletal
account manager
RENOMIA, a. s.
mobil: +420 724 248 887
e-mail: jan.zapletal@renomia_cz

RENOMIA_AGRO_DOTin_banner_1000x510.jpg