ProWein Düsseldorf

prowein.jpg Mezinárodní odborný veletrh vína a lihovin Opět po roce, se od 18. do 20. března otevřou brány výstaviště v německém Düsseldorfu, u příležitosti mezinárodního veletrhu vína a lihovin ProWein. Hojná účast 6.600 vystavovatelů z celého světa signalizuje enormní zájem branže. Zastoupení najdou veškeré relevantní pěstitelské vinařské regiony.

Nabídku dotváří i výběr 400 specifických destilátů. K vidění bude kupříkladu japonská národní prezentace Saké, vedle pestré reprezentace tradiční maďarské ovocné kořalky - Pálinka.

Pod heslem „same but different“, k tradičním expozicím přibude letos hala 7.0. S diváky velmi žádanou přehlídkou nejméně 50 vystavovatelů jedinečných produktů Craft Spirits, Craft Bier a Cider.

Žádný jiný veletrh světa nepředstaví tak koncentrovanou, pestrou směsici inspirace, oborových informací a trendů, jako právě ProWein Düsseldorf.

Ne nadarmo se ProWein honosí titulem nejprestižnější akce svého druhu na světě. Dobrý ročník ProWein 2018 Dobrá polovina vystavovatelů pochází ze zemí, jako je Francie a Itálie. Chybět nebude Německo, Rakousko, Portugalsko, ale i třeba vína ze zámoří, Austrálie, Severní Afriky, Chile. Zaujme jistě i rámcový, doprovodný program. Zahrnující degustace, prezentace šumivých a tradičních Šampaňských vín, a nové poznatky z oblasti Bio produkce, obalových materiálů i distribuce. Loňská sklizeň O úspěchu, tradici a světovém renomé veletrhu ProWein svědčí návštěvnost minulého ročníku 2017. Kdy 58.502 mezinárodních návštěvníků potkalo nabídky celkem 6.616 mezinárodních vystavovatelů, na celkové ploše 71.924 m².

Buďte u letošního ročníku i Vy! Otevírací doba veletrhu je od neděle 18. do úterý 20. března 2018 denně od 09:00 do 18:00 hod.

Více informací na: www.bvv.cz/veletrhy-v-zahranici / nebo / www.prowein.de