Protestní akce zemědělců 23. 5. 2012

demonstrace.jpg Agrární komora ČR organizuje jako projev nesouhlasu se zavedením spotřební daně na tiché víno a zrušením vratky spotřební daně na naftu (zelená nafta). Celá problematika byla projednána na představesntvu OAK Břeclav, kde bylo rozhodnuto se ktéto akci připojit.  

Akce je plánována celostátně na středu  23. května 2012 v době od 9,00 do 11,00 hodin.

V okrese Břeclav proběhne na dvou místech.

Jedna skupina se shromáždí v 8,30 hod. na parkovišti u obce Rakvice a pojede po trase směrem Podivín, Lednice, Břeclav, Moravský Žižkov, Velké Bílovice, Velké Pavlovice, Rakvice.

Vedoucí skupiny je ing. Antonín Homola, tel.: 602 595 598.

Druhá skupina se shromáždí v 8,30 hod. v Mikulově na parkovišti u sila bývalého ZZN a bude se pohybovat na trase Mikulov, Březí, Drnholec.

Vedoucí skupiny je ing. Vlastimil Mihalík, tel.: 602 773 220.

Žádáme Vás o účast na této akci, vyšlete své traktory na podporu našich oprávněných požadavků. V každé skupině by se mělo pohybovat minimálně 10 traktorů vyzdobených transparenty, vlaječkami a hesly nalepenými na oknech vozidel. Další výzdobu necháme na Vaší fantazii. Státní vlajku a vzory hesel Vám jsou ke stažení v příloze. Traktory doprovoďte osobními vozidly.

Počet vozidel, se kterými se zúčastníte akce nahlaste na OAK Břeclav panu L. Sečkářovi

Nahlaste rovněž místo srazu, kde se do akce zapojíte.

Věříme, že akce na našem okrese proběhne za hojné účasti a tím vyjádříme nespokojenost s politikou naší vlády, která je ve vztahu k zemědělcům likvidační.

Za vedení OAK Břeclav

Ing. Jan Hajda,

předseda představenstva OAK Břeclav

letak_protest.pdf letak_protest.pdf (149,44 KB)
cedule_protestni_akce.pdf cedule_protestni_akce.pdf (220,53 KB)
Statni_vlajka_CR.png Statni_vlajka_CR.png (6,92 KB)