Připravte se na EET (elektronickou evidenci tržeb)

Logo1.jpg Vážení  členové SV ČR,  v letošním roce vstoupil v platnost zákon o evidenci tržeb (č.112/2016 Sb.). První skupina podnikatelů začne evidovat tržby již od 1. 12. 2016.  Jsou to majitelé restaurací, ale také prodejci nabízející zboží k přímé spotřebě na farmářských trzích. Pro tyto podnikatele nabízíme různá řešení dle jejich potřeb, od jednoduché registrační pokladny až po pokladní systém WinApls a7.

Jsme softwarová společnost, která se  specializuje  na pokladní systémy a registrační pokladny pro obchody, restaurace a obchodní řetězce. Vývoji softwaru pro obchody se věnujeme již 25 let a za ta léta jsme získali cenné zkušenosti. Nabízíme řešení pro menší i větší prodejny, restaurace, vinárny,  maloobchod i velkoobchod, a to s vynikajícím poměrem cena/výkon. Veškeré dodávky zahrnují instalaci, zaškolení, technickou podporu a pozáruční servis.

Pokud se na Vás vztahuje povinnost  EET nebo prostě jen potřebujete spolehlivý pokladní systém, obraťte se na nás pro podrobnější informace, případně nezávaznou cenovou nabídku.

ing. Radomír Evják
ředitel
APLS spol. s r.o.
mobil: 602 719 519
e-mail: evjak@apls_cz

obr__zek_DM.jpg