Právní informační systém CODEXIS®

codexis.jpg Je mi potěšením, že Vám mohu představit výsledky práce Svazu vinařů České republiky na poli zajištění jednotného právního informačního systému pro své členy. Po důkladných analýzách, jak samotného právního systému, tak podmínek jeho získání a provozování, jsme se rozhodli pro spolupráci s předním dodavatelem právních informačních systémů v České republice – společností ATLAS consulting spol. s r. o.  

 

Právní informační systém CODEXIS®

Vám můžeme doporučit pro jeho komplexnost, přehlednost, a v neposlední řadě uživatelskou přívětivost. Velmi dobře na nás zapůsobila jak funkčnost tohoto právního systému, která se vyznačuje jednoduchostí vyhledávání, komfortem ovládání, přehledností práce se souvisejícími předpisy a judikáty, tak velmi příznivé reference. Právní systém CODEXIS® dnes používá mimo jiné Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR, Kancelář prezidenta České republiky, Jihomoravský, Liberecký, Karlovarský a Pardubický kraj, jeho dodavatel úzce spolupracuje s Českou advokátní komorou, Soudcovskou unií ČR, s právnickými fakultami vysokých škol.

Svým obsahem pokrývá systém CODEXIS® tyto oblasti:

1. Legislativa České republiky

2. Judikatura České republiky

3. Legislativa Evropské unie

4. Judikatura Evropského soudního dvora a Evropského soudu pro lidská práva

5. Literatura

Díky dohodě Svazu vinařů České republiky se společností ATLAS consulting se podařilo dosáhnout pro členy Svazu vinařů ČR velmi příznivých finančních podmínek nejen pro pořízení systému CODEXIS®, ale i pro jeho dlouhodobé užívání. Poskytnuté slevy na licence a pravidelnou aktualizaci jsme dokázali dojednat na úroveň 20-50% v závislosti na počtu licencí a délce používání.

Přesvědčte se osobně i Vy o kvalitách řešení, které Vám právě přinášíme! Jak? Nejlépe kontaktováním dodavatele ATLAS consulting na e-mailové adrese zakaznicke.centrum@atlas-software_cz.

Věřím, že si právní informační systém CODEXIS® si získá Vaši trvalou přízeň a stane se nepostradatelným pomocníkem při Vaší každodenní práci.

S pozdravem

 

Martin Půček 
Tajemník SV ČR