Potřebujete správný korek na víno a nevíte jak na to?

zatka01.jpg Naši specialisté z e-shopu www.vine-dom.com Vám poradí! Jsme nová, ryze česká společnost Vine-dom.com zabývající se distribucí těch nejlepších korkových uzávěrů z Portugalska. Rádi bychom Vám pomohli s výběrem toho nejvhodnějšího korkového uzávěru, abychom pojistili kvalitu Vašeho vína.

Pomůžeme Vám jak s výběrem vhodného korkového uzávěru, tak i jeho potiskem. Věřte nám, že konečný spotřebitel si této maličkosti určitě všimne a potěší jej. Za svojí kvalitou si 100% stojíme, protože naše korky pochází z kolébky korkových uzávěrů, tedy z Portugalska od společnosti Cortanza. Díky vzájemné spolupráci jsme výhradním zastoupením pro Česko, Slovensko a Rakousko. Dokážeme Vám splnit jakékoli přání ohledně rozměru či kvality korku, tak samozřejmě i jeho potisku.

Nejste si jisti s vlastním potiskem?

Nemějte strach, poradíme Vám a naši grafici Vám zdarma připraví i návrh Vašeho korkového uzávěru i s Vaším logem, textem či grafikou.

Portugalský korek za rozumnou cenu! Nevěříte?

Jak se říká, důvěřuj, ale prověřuj, připravili jsme pro Vás speciální nabídku ve formě zaváděcích cen, kdy naše ceny začínají na 0,98 Kč bez DPH za jeden korkový uzávěr.  Pro prvních 20 zákazníků máme připravenou i dopravu zdarma až k Vám do Vinařství.

Kde naleznete nejaktuálnější nabídku se všemi informacemi?

Vše s podrobnými charakteristikami, testy a dalšími informacemi naleznete na našich webových stránkách www.vine-dom.com. Nebojte se nás na cokoli zeptat. Naší prioritou je spokojený zákazník.

Stále se Vám nabídka zdá až příliš dobrá?

Sjednejte si schůzku s naším garantem kvality Pavlem Drápalem, buď přes email pavel.drapal@vine-dom_com nebo telefonicky +420 777 875 008. Osobně Vám vzorky předvede a vysvětlí jemné nuance jednotlivých typů. My jsme tu ro Vás.

E-shop www.vine-dom.com

Jsme hrdými partnery Svazu vinařů České republiky, Dubňanského koštu, Skok+ a mnoho dalšího. Kvalita není naším cílem, je to naše identita.