Partnerská spolupráce RENOMIA a SV ČR je úspěšná

renomia_agro.jpg RENOMIA, a. s., a SV ČR uzavřely v závěru roku 2012 partnerství pro celou oblast pojištění  s velmi výhodnými podmínkami pro pojištění členů. Na několika pilotních projektech, které byly realizovány na počátku roku 2013, se jednoznačně prokázalo, že spolupráce s RENOMIA přinesla členům úspory v ceně pojistného ve všech druzích pojištění v rozmezí 40 - 50 % a současně výrazně zkvalitnila i rozšířila jejich pojistnou ochranu. O praktických zkušenostech těchto členů se dočtete v červnovém a červencovém čísle Vinařského obzoru.

Všichni řádní členové SV ČR mají tak nyní příležitost se do projektu rovněž zapojit a čerpat dohodnuté výhody. V průběhu nejbližší doby Vás mohou kontaktovat zástupci společnosti RENOMIA Ing. Ivo Krajíček a Ing. Jiří Havelka s nabídkou spolupráce, která v sobě nese nejnižší ceny pojištění, výhodné podmínky, rozsah i kvalitu pokrytí rizik, kvalitní servis a rychlé řešení škod. RENOMIA garantuje nezávislé poradenství o možnostech pojištění a přizpůsobení rámcových podmínek individuálním potřebám každého vinaře bez ohledu na jeho velikost.

RENOMIA je ryze česká firma založená v roce 1993 v Hranicích na Moravě a je v současné době největší skupinou pojišťovacích makléřů v České republice a střední Evropě. Disponuje rozsáhlou sítí poboček v ČR i v zahraničí. Nedílnou součástí RENOMIA je i specializované oddělení zaměřené na pojištění v oblasti zemědělství - RENOMIA AGRO. RENOMIA je držitelem ocenění Pojišťovací makléř roku 2011 a TOP 5 Pojišťovací makléř roku 2012.

Pro členy SV ČR je k dispozici tým odborníků s dlouholetou praxí v oblasti pojištění zemědělství, jeho sjednávání, správě i likvidaci škod všech typů. Specialisté z RENOMIA umí pojistit různé, např. vinnou révu, stroje apod. a spolehlivě zajistit i jejich případnou likvidaci. RENOMIA vždy hájí zájmy klienta.

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o spolupráci můžete našeho partnera kdykoliv kontaktovat na níže uvedených kontaktech. Rádi Vám vyjdou vstříc při řešení Vašich požadavků a potřeb.

Ing. Ivo Krajíček
Vedoucí projektu pojištění SV ČR
Tel.: 602 733 974
ivo.krajicek@renomia_cz

Ing. Jiří Havelka
Ředitel RENOMIA AGRO
Tel.: 603 884 471
jiri.havelka@renomiaagro_cz


RENOMIA_grafika_pro_direct_mail_SVCR.jpg