Partneři Svazu

1 2   Následující   ››

NOVÁ ŘADA ZELENÉHO HNOJENÍ DO VINIC

BS_Vinarske_potreby_dvouradkove.jpg Představujeme vám novinku ve formě 3 speciálně sestavených směsí zeleného hnojení řady BS VITIS, které  jsou svým složením určené přesně pro vinice a dle požadavků pro dané období. Cíl je optimalizovat pěstební podmínky z pohledu samotných keřů, půdního prostředí a užitečné fauny. Zelené hnojení představuje nejefektivnější způsob obohacení půdy o často velmi nedostatečnou organickou hmotu, která spěje k obecně kvalitnější produkci hroznů.

 

Den otevřených dveří

vinarskyraj.jpg Vážení zákazníci, v e dnech 5. – 6.6. 2015 jsme pro Vás připravili Den otevřených dveří, který se bude konat v areálu firmy Vinařský ráj v Čejkovicích. Připravili jsme pro Vás bohatý program zaměřený na představení nových produktů v oblasti vinařských technologií. Součástí bude také doprovodný program, losování o exotickou dovolenou a bohaté občerstvení. Začínáme vždy v 8:00. Více informací na telefonu +420 777 286 654.  Těší se na Vás kolektiv Vinařského ráje……

 

Bag-in-box – moderní plnění vína, moštů a dalších tekutin

Biopro.jpg Váš pratner pro balení Bag-in-box pro Vás připravil speciální nabídku obalů BiB a také různé druhy plniček za velmi zajímavé ceny.

 

Ošetřete si včas riziko možné ztráty letošní úrody

mraz_18_5_2012_160x100.jpg Statistiky meteorologických stanic evidují, že přibližně v každém třetím roce z deseti dochází v jarních měsících k velmi výraznému ochlazení, a to až k extrémním poklesům teplot, v období tzv. „ledových mužů“.

 

Zcela nový Ford Mondeo je zde

Ford.jpg Je připravený, až se seznámíte s jeho pokročilými technologiemi a čeká, až si užijete vyšší výkon nových a přitom úsporných motorů. Renomé si vybudoval bezkonkurenční nabídkou prostoru i senzačními jízdními vlastnostmi a nyní na trh přichází nový „ročník“ Mondea, jehož technika je stejně fascinující jako jeho vzhled.

 

Možnosti skladování zboží v logistickém centrum ČSAD Hodonín a.s.,

CSAD_Hodonin.jpg Vážení členové Svazu vinařů,  dovolujeme si Vás informovat o možnostech skladování Vašeho zboží v logistickém centru ČSAD Hodonín a.s., které se nachází v moderním areálu CTParkBrno South. Díky tomuto modernímu logistickému centru jsou splněny veškeré požadavky na skladování a zpracování zásilek s následnou distribucí až ke koncovému zákazníku.

 

Den italské vinařské technologie na Moravě

vintech.jpg Vážení pěstitelé, výrobci a milovníci vína, r ádi bychom Vás pozvali na připravovanou akci, prezentaci techniky a technologií, které se používají v Itálii k pěstování vinné révy a samotné výrobě vína. Představí se 7 italských firem specializovaných na nástroje a pomůcky nezbytné k pěstování révy, vinobraní, uchovávání a skladování vína. Vyberte si, o které z následujících společností se chcete dozvědět více.

 

Memorandum o spolupráci SV ČR a JMK

Partner_SVCR_a_JMK.jpg Prezident Svazu vinařů České republiky Tibor Nyitray a hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek podepsali ve čtvrtek 11. září 2014 v Židlochovicích Memorandum o spolupráci mezi Jihomoravským krajem a Svazem vinařů České republiky.  

 

Nabízíme POLOAUTOMATICKOU UZAVÍRAČKU LAHVÍ UPL-1

Biopro.jpg Firma  O.K. SERVIS BioPro, s.r.o. nabízí poloautomatickou uzavíračku lahví UPL-1

 

GS Technik nabízí "By the Glass"

GS_Banner_v1r2.jpg Firma GS Technik spol. s r. o. nabízí vysoce sofistikovaný nástroj, umožňující nabídnout zákazníkovi to nejlepší víno „po sklence – By the Glass“ a při tom neriskovat ztrátu drahocenného nápoje, způsobenou oxidací v otevřené láhvi.

 

Vinium a.s., České vinařské závody a.s. i Vinařství Ludwig s.r.o. se stali partnery ČSAD Hodonín a.s.

CSAD_Hodonin.jpg Vážení členové Svazu vinařů, dovolujeme si Vás informovat že dopravně logistická společnost ČSAD Hodonín a.s. pokračuje ve svých strategických cílech a dále rozšiřuje portfolio zákazníků z oblasti suchých potravin a nápojů.

 

Dávkovací automaty na víno

GS_Banner_v1r2.jpg Vážení znalci a milovníci vína, j e známým faktem, že obliba vína, zájem o něj a znalosti spotřebitelů v posledních letech rostu velkým tempem. A experti potvrzují, že zákazníci budou v následujících letech ochotni utratit za kvalitní vína stále více peněz. Ve všech restauracích, kavárnách a především vinárnách si zákazníci vychutnávají víno a očekávají skvělou chuť a vysokou kvalitu.

 

Ford zdarma mění poškozené znaky za nové!

log_CARENT_02_A.jpg Výrobce vozidel Ford spustil novou kampaň, která se věnuje výměně poškozených nebo vybledlých log u starších typů vozidel. O výměnu může každý majitel vozu značky Ford požádat i v brněnském autosalonu a servisu Ford CARent a. s. a nechat si ji provést zcela zdarma.

 

Přání do nového roku PF 2014

CSAD_Hodonin.jpg Vážení členové Svazu vinařů, d ovoluji si Vám poděkovat za spolupráci v loňském roce a zároveň popřát vše nejlepší,  mnoho osobních i pracovních úspěchů v roce 2014.

 

SVATOMARTINSKÉ 2013 - Informace k povinným rozborům

BS_Vinarske_potreby_dvouradkove.jpg Akreditovaná laboratoř  BS vinařské potřeby s.r.o. nabízí laboratorní analýzu, určenou k přihlášení vín k celonárodní kampani „SVATOMARTINSKÉ“.

 
1 2   Následující   ››