Ošetřete si včas riziko možné ztráty letošní úrody

mraz_18_5_2012_160x100.jpg Statistiky meteorologických stanic evidují, že přibližně v každém třetím roce z deseti dochází v jarních měsících k velmi výraznému ochlazení, a to až k extrémním poklesům teplot, v období tzv. „ledových mužů“.

Tito mrazíci potrápili například v roce 2011 vinaře v Čechách a zničili mrazem až 80 % úrody v mělnické a litoměřické podoblasti. Na Moravě se výrazně projevili v roce 2012, kdy mráz zasáhl všechny vinařské oblasti od Znojma až po Uherské Hradiště a poškodil téměř čtvrtinu vinohradů. Vyčíslená ztráta tehdy činila více než 400 milionů korun.

Do 21. 3. nabízíme členům SV ČR exkluzivní možnost pojištění vinic proti jarnímu mrazu za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

2015_03_e_banner_SVCR_Pojisteni_vinic.jpg

(Riziko škod způsobených jarním mrazem je pojistnými podmínkami časově omezeno pouze do 20.6.)

I teploty již mírně pod bodem mrazu mohou způsobit poškození rašících letorostů vinné révy, a přestože někdy ještě réva vyraší z podoček, dochází pak k nerovnoměrnému dozrávání a komplikacím při sklizni.

Proti nevyzpytatelnosti počasí je vhodnou ochranou právě pojištění.

Pojištění plodin dokáže eliminovat riziko ztráty úrody a v případě vhodného pojistného programu minimalizuje propad vynaložených finančních prostředků. Pojištění lze uzavřít např. proti krupobití, škodám způsobeným mrazy či povodní, záplavou a vichřicí.

Navíc i pro rok 2015 platí, že stát prostřednictvím Podpůrného garančního rolnického a lesnického fondu (PGRLF) poskytuje na pojištění révy vinné dotaci ve výši až 50 % ze zaplaceného pojistného.

Jak si pojištění správně vybrat?

V široké nabídce různých pojištění od mnoha pojišťoven není jednoduché se vždy vyznat, proto jsme již před třemi lety a po důkladném prověření serióznosti, nabízených služeb a poskytovaného servisu učinili dohodu o výhradní spolupráci v oboru pojišťovnictví se společností RENOMIA. Správnost naší volby potvrzuje i skutečnost, že je RENOMIA nejlepším pojišťovacím makléřem na našem trhu. A v neposlední řadě fakt, že mnohým z Vás již profesionální kvalitu a efektivitu svých služeb dokázala napřímo.

RENOMIA AGRO je největší pojišťovací makléř na našem trhu s bohatou zkušeností v zemědělském pojištění.

Díky vedoucí pozici na trhu a rozsáhlým odborným zkušenostem přináší RENOMIA svým klientům nadstandardní podmínky pojistného krytí, pružnou likvidaci škod a nejvýhodnější cenu pojištění. RENOMIA vždy hájí zájmy svých klientů a rámcové podmínky pojištění přizpůsobuje individuálním potřebám každého vinaře bez ohledu na jeho velikost.

Obraťte se s důvěrou na zástupce společnosti RENOMIA, kteří se o Vaše pojištění postarají. Specialisté projektu „pojištění pro členy SV ČR“ Vám rádi nezávazně poradí a prodiskutují nejvhodnější alternativu pojištění právě pro Vás, podpořenou speciálními podmínkami pro členy SV ČR.

Kontaktní osoba:

Jan Zapletal
account manager projektu pojištění SV ČR
tel.: 724 248 887, e-mail: jan.zapletal@renomia_cz (jmeno.prijmeni@renomia_cz)
RENOMIA, a. s., Holandská 8, 639 00 Brno
IČO: 48391301, číslo registrace ČNB: 011162PA/011163PM

mraz_18_5_2012_640x340.jpg

Foto: Dolní Dunajovice,18. 5. 2012
marketing@svcr_cz

Příjemný den Vám přeje
PhDr. Martin Chlad
ředitel obchod & marketing
Svaz vinařů České republiky, Žižkovská 1230, 691 02 Velké Bílovice, www. svcr.cz
mail: martin.chlad@svcr_cz, mobil: +420 774 778 817