Odvodnění vinařských provozů pomocí štěrbinových žlabů ACO.

ACO_LOGO_4c.jpg Zvyšující se nároky na kvalitu vína, jeho čistotu a intenzivní vůni, ale také na efektivní řešení odpadového hospodářství, dnes přivádí vinaře i k důkladnému promyšlení podlahového systému a odvodnění.

Jako ideální řešení se zde nabízí chemicky odolná litá podlaha a její odvodnění pomocí ACO štěrbinových žlabů a vpustí. Tato kombinace mnohonásobně usnadní a zrychlí čištění provozu a také splní ty nejvyšší požadavky na hygienu. Kvalitní zabudování žlabů do lité podlahy, zabrání i možným budoucím problémům s prasklinami v podlaze. Takovéto řešení umožňuje i bezproblémové používání vysokozdvižných vozíků a zároveň výrazně přispívá k bezpečnosti práce zaměstnanců.

Společnost ACO nabízí konzultace i samotné návrhy řešení odvodnění pro konkrétní provoz. Velkou výhodou kombinace kvalitní podlahy a odvodnění ACO je, že po celé ploše výrobní haly není ani jedna spára, ve které by se držely nečistoty, potažmo plísně, jejichž pachy by víno mohlo absorbovat a tím ztratit na kvalitě. Odvodnění ACO má naprosto hladký povrch bez ostrých hran a rohů, což zabraňuje usazování sedimentů a umožňuje velmi rychlé a efektivní čištění celého provozu. Nerezový materiál je odolný a trvanlivý, což je ve vinařství velmi důležité.

Rozšíření nebo rekonstrukce výrobních prostor s pomocí odvodnění ACO je tak dobrou investicí nejen pro současné vinaře, ale i pro jejich budoucí generace.

Zdeněk Valošek, regionální manažer, tel.: 602 771 314

Navštivte také naše webové stránky: http://www.aco.cz/25-vnitrni-odvodneni.html

ACO1.jpg ACO2.jpg ACO3.jpg