Obaly, které prodávají

obalprint.jpg Pokud hledáte spolehlivého dodavatele obalů pro vaše vína, jsme tu pro Vás. Společnost OBAL PRINT, s. r. o., která v letošním roce oslaví dvacet let od svého založení, se specializuje na výrobu obalů, krabic, reklamních poutačů a prodejních stojanů z hladkých, vlnitých a kašírovaných lepenek.

Pravdou je, že obaly neplní pouze funkci ochrannou nebo přepravní, ale musí kupujícího během několika sekund zaujmout. Ve společnosti OBAL PRINT se proto snažíme, aby každý námi vyrobený obal splňoval vysoké požadavky estetické a současně vyhovoval potřebám expedice i skladování. Našim hlavním cílem je vyrábět takové obaly, které pomáhají našim zákazníkům prodávat jejich výrobky.

V případě potřeby Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodné konstrukce či materiálu. Před samotným zahájením výroby Vám zhotovíme vzorek, abyste si mohli vyzkoušet pevnost materiálu i samotné rozměry.

Můžeme Vám nabídnout obaly potištěné pětibarevným ofsetovým tiskem. Atraktivitu obalu lze dále podpořit pomocí různých druhů povrchových úprav, jako je lakování, laminace, parciální lakování nebo ražba. Firma OBAL PRINT nabízí kompletní výrobu obalů -  ofsetový tisk, kašírování, výsek, lepení, kompletaci a to vše pod „jednou střechou“.

V současnosti se setkáváme s roustoucí poptávkou po balení systémem bag-in-box (BiB), který představuje moderní a efektivní způsob balení a skladování nápojů a jiných tekutin. Bag-in-box tvoří dva typy obalů - vakuově uzavřený plastový vak z pružné fólie, který nezanechává žádnou příchuť ani pach, a lepenková krabice. Při výrobě bag-in-boxů kašírujeme potištěné archy na různé druhy vlnitých lepenek. Záleží na objemu balení a požadavcích zákazníků. Pokud mají zákazníci zájem, dodáme jim spolu s bag-in-boxy i plastová ucha, která usnadňují manipulaci s krabicemi.

Kontaktní údaje:
OBAL PRINT, s. r. o.
Kvapilova 440, 763 16 Fryšták
Telefon: +420 577 912 349, +420 605 158 747
E-mail: info@obalprint_cz
www.obalprint.cz
IMG_5157_copy.jpg reklamn___pouta__.jpg
Vinn___sklepy_Lechovice.JPG IMG_5161_copy.jpg IMG_8979.JPG