Obaly.cz

obaly.jpg Chcete vaše vína maximálně chránit proti poškození během přepravy? Pro výrobky jako jsou mimo jiné i skleněné láhve na víno máme speciálně navržené obaly nové generace – AirCover.

Co je to AirCover?

  • AirCover je tvořen z pararelně uspořádaných komor, které jsou při balení vyplněny vzduchem, čímž dochází ke 100% ochraně vašich vín při přepravě a celkové manipulaci se zásilkou.
  • Vysoká odolnost obalu a schopnost obal použít opakovaně – takové přednosti nemá jiný obal!
  • Před samotným nafouknutím je obal zcela plochý, lehký - tudíž vám nezabere tolik skladovacích prostor jako ostatní výplňový materiál. Ušetříte tedy nejen finanční prostředky za skladování,
  • ale také za samotný materiál, který je potřeba k bezpečnému zabalení proti případnému rozbití.
  • A za vzduch zatím nic neplatíte.

Zvolíte-li si pro vaše vína ochranný obal AirCover, pak se rozhodnete pro obal zcela 100 % recyklovatelný. Díky vzduchovým komorám je AirCover tvořen z 98 % vzduchu, pouhá 2 % tvoří fólie. Postačí, když se použitý obal dostane do kontejneru na plasty.

„Nudné“ a průhledné provedení ochranného obalu AirCover? Zcela určitě ne. Můžeme vám nabídnout ochranný obal AirCover v designu dle vašich individuálních návrhů v případě vašich větších odběrů. Mnoho našich zákazníků preferuje černé semišové vyhotovení – tento typ AirCoveru dodává vínu luxusní vzhled a už na první pohled věstí o kvalitním víně uvnitř. Oblíbenou se stala také jednoduchá černá a červená barva obalu.

Speciálně navržené dárkové obaly pro vína si vyžádaly zakomponování uch pro snadnou manipulaci. Různé velikosti, tvary, barvy, potisky. Vše na vaše přání.

A jak to vlastně funguje?

Jednoduše vložte víno do obalu, nafoukněte obal na předepsaný tlak pomocí běžného kompresoru, zaklopte přesahující klopu. V naší nabídce můžete vybírat obaly pro 1, 2, 3, 4 a 6 lahví včetně klopových krabic. A je to.

Buďte in a na kvalitní vína využívejte kvalitní obaly!

Kontaktní údaje:
OBALY.CZ, s.r.o.
V Hliníkách 1172
Chrudim 1  537 01
telefon: +420 737 289 456, +420 469 620 384
e-mail: info@aircover_cz

cernataska.jpg lahev_na_aircover.jpg lahev_na_aircover_II.jpg