Vinařské potřeby Harapes

logo_harapes.jpg Jsme rodinná společnost, která od roku 2014 nabízí komplexní sortiment vinařských potřeb. Přestože jsme na trhu relativně novou společností, stojí za námi  více než 15 let zkušeností ve vinařském segmentu trhu. Poskytujeme vám, našim klientům komplexní, odborné a profesionální služby při výrobě vína, pěstitelského pálení, lihovarnictví a výrobě ovocných šťáv.  

Pro výběr celého sortimentu i váš jednoduchý nákup,  jsme zřídili  e-shop. Rádi vás  také uvítáme a poradíme přímo v naší kamenné prodejně vinařských potřeb ve Velkých Bílovicích.

Stále inovujeme náš sortiment a již brzy také uvedeme další produkty, sledujte naše webové stránky nebo buďte s námi v kontaktu.Portfolio našich vinařských produktů tvoří prostředky pro výrobu vína, zajištující a splňující nejmodernější současné trendy v enologii. Sortiment produktů vinařských potřeb je stále inovován a rozšiřován. Naši dodavatelé,  významné francouzské  a italské enologické společnosti jsou garantem Vaší spokojenosti. V našem vinařském sortimentu najdete  vinné kvasinky a bakterie jablečno-mléčného kvašení, taniny pro ochranu a stabilizaci vín, čiřící prostředky, enzymy pro ošetření hroznů, rmutu i moštu.  Dále je v nabídce i mnoho dalšího sortimentu pro vinaře.

harapes.jpg