Nabídky členům SV ČR

Vinařský oblek – výroba do konce roku

hrozinek.jpg Vážené vinařky, vážení vinaři, Blíží se konec října a s ním i uzávěrka druhého běhu objednávek vinařských obleků. Právě říjnová objednávka garantuje dodání vinařských krojů ještě do konce tohoto roku.

 

Vinařské obleky

hrozinek.jpg Vážení vinaři, v průběhu léta a v posledním čísle Vinařského obzoru byl představen historicky první model obleku reprezentujícího moravské a české vinaře - vinařská společenská "uniforma". V současné době je vše připraveno a je možné obleky objednávat, respektive rezervovat termíny zkušebního měření.

 

Obsazení volných míst ve vinařských firmách

volna_pozice.jpg Významná jihomoravská vinařská společnost přijme pracovníky na následující pozice:

 

Nabídka certifikovaných ozeleňovacích směsí do vinic

zelen___sm__s.jpg Vážení vinaři, společšnost BS Vinařské potřeby nabízí speciálně navrhnuté certifikované ozeleňovací směsi do vinic dle nařízení vlády č. 75/2015 (Integrovaná produkce révy vinné). Druhové složení jednotlivých ozeleňovacích směsí bylo konzultováno s prof. Pavlouškem a jeho cílem je zajistit kvalitní ozelenění ve vinici a nejvyšší kvalitu hroznů.

 

Nabídka PIWI odrůd vhodných pro ekologické vinohradnictví

ilustr_foto1.jpg Vážení vinaři, v letošním roce je možnost objednání sazenic PIWI odrůd Solaris, Muscaris, Johanniter, Souvignier gris a Regent. Předností těchto odrůd je jejich rezistence vůči houbovým patogenům, vhodnost pro ekologické pěstování révy vinné a potenciál k produkci velmi kvalitních přívlastkových vín.

 

40 - 50% dotace z EU - PRV 2014-2020

dotin.jpg Vážení vinaři, máte zájem cokoliv změnit, obměnit, či rozšířit ve Vašem podnikání? Proč nevyužít 40 – 50% vynaložených nákladů z  prostředků EU? Aktuálně máme vypsané poslední dotační kolo v roce 2015. Bližší informace naleznete v přílohách. Neváhejte a využijte dotační prostředky i pro další období.  

 

Nabídka pro vinaře - ochutnávky a prodej ALBERT HYPERMARKET Brno

hodnoceni.jpg Vážení vinaři,  společnost Ahold Czech Republic, a.s., provozovatel sítě hypermarketů a supermarketů ALBERT, otevírá dne 12. 2. 2014 remodelovanou prodejnu ALBERT HYPERMARKET v Brně Modřicích – obchodní centrum Olympia. Při této příležitosti se na předmětném hypermarketu rozhodla spustit projekt pravidelných ochutnávek různých vinařských firem, a to po celý rok 2014.

 

Oxid siřičitý v enologii - nová publikace

SO2small.jpg Brožovaná plnobarevná kniha formátu A5 „Oxid siřičitý v enologii“ našeho předního vinařského odborníka Doc. Ing. Miloše Michlovského, Dr.Sc. je určena všem producentům vína.