Nabídka na spolupráci při reklamní akci

VZMC.jpg Vážení vinaři, o bracíme se na Vás s následující nabídkou spolupráce při propagaci „Vína z Moravy, vína z Čech“, která je zároveň i propagací Vašich vín a vinařství. Prostřednictvím naší komunikační agentury Comtech jsme obdrželi nabídku společnosti Hamé a.s. na co–promoci značky „Vína z Moravy, vína z Čech“ a jejich prémiové značky „Veselá pastýřka,“ pod kterou jsou prodávány jejich nejkvalitnější paštiky. V příloze tohoto článku je nabídka společnosti Hamé a je tam také popsána celá mechanika spolupráce.  

Společnost Hamé připravila komunikační kampaň včetně televizní reklamy a jako vklad do spolupráce popsané v příloze očekává dodávku vína do jimi pořádané soutěže. Mělo by se jednat o kvalitní víno, v ceně odpovídají částce minimálně kolem 90 Kč. Rada Vinařského fondu odsouhlasila příspěvek 50 Kč vč. DPH na každou láhev (přihlášeným vinařstvím budou následně zaslány podklady k fakturaci). Celkové množství požadovaných lahví od jednoho vinařství je 182 - musí se jednat o jeden výrobek (180 jako výhra v soutěži, 2 lahve pro sommeliera, který vybere k vínu příslušný produkt značky „Veselá pastýřka“ /bude se jednat o osm nejprodávanějších produktů této řady/.

Participace na projektu je omezena na 18 vinařství (jeden výrobek za každé vinařství), rozhodující je rychlost přihlášení !!!!

Nabídka pro jednotlivá vinařství:

 

  • Na vybraných výrobcích se značkou „Veselá pastýřka“ bude komunikováno logo a výrobek vinařství, tedy Vámi dodané víno. Jelikož je výrobků pod značkou „Veselá pastýřka“ osm, budou na šesti výrobcích vždy komunikována dvě vína. U dvou nejprodávanějších výrobků, kterými jsou Majka a Mandlová paštika, budou komunikována vždy tři vína.
  • Komunikace na webech – všechna vinařství budou na webech po celou dobu konání soutěže (54 dnů); každé z vinařství bude 3 dny umístěno na home page. (weby a jejich návštěvnost jsou součástí přílohy)
  • Uvedení všech vinařství v Newsletteru HAMÉ rozesílaném direkt mailem na cca 20 000 respondentů.
  • POS materiály na prodejnách nezávislé sítě – katalog vín - představení všech vín spolu s paštikami.
  • Katalog vín bude ke stažení i na webu

 

Pokud máte zájem o účast v tomto projektu, zašlete prosím přihlášku /viz níže/ nejpozději do pondělí 26.7. do 12:00 mailem na info@vinarskyfond_cz. Do úterý 27.7. 2010 potřebujeme pak od každého vinařství dodat kvalitní fotografie vína použitelné pro tisk a 2 ks lahví na ochutnávku pro sommeliera (fotografie na info@vinarskyfond_cz, místo dodání vína upřesníme v odpovědi na Vaši přihlášku). Zbývajících 180 lahví stačí dodat do 16.8. (místo: NVC Valtice, přesný čas možného návozu upřesníme).

S pozdravem za Vinařský fond

Ing. Jaroslav Machovec

ředitel

Kontaktní osoba za Vinařský fond:

Pavel Večeřa

Tel/fax: 541652479

Mobil: 606602587

Mail: vecera@vinarskyfond_cz

Přihláška – Co-promoce Veselá pastýřka – Vína z Moravy, vína z Čech


Název firmy:

Kontaktní osoba:

Tel. číslo (nejlépe mobil):

Mail:

PŘIHLÁŠENÉ VÍNO

Odrůda, ročník, zatřídění

Alkohol % obj.

Zbytkový cukr g/l

Kyseliny g/l

Původ, vinařská oblast, podoblast, obec a trať