Možnost spolupráce na Plesu studentů Masarykovy univerzity

alkzdravi.jpg Hezký den, obracíme se na Vás s nabídkou spolupráce na 5. ročníku Plesu studentů Masarykovy univerzity, který se uskuteční 5. 12. 2017 v prostorách hotelu Bobycentrum ****. Tuto akci organizujeme za Masarykovu studentskou unii (www.munie.cz) a tento ples pro nás představuje společenskou událost roku s bohatým programem pro studenty z celé naší univerzity. Předpokládaná účast je 1500+ návštěvníků.

Velmi rádi bychom našim návštěvníkům nabídli v ceně vstupenky láhev vína na každý stůl. Naše finanční možnosti jsou ale omezeny. V nejlepším případě bychom si představovali láhev vína s vlastní etiketou za 52 kč/kus včetně DPH. Další možností je, že bychom od Vás vzali vína s vaší etiketou. V tomto případě bychom si ale cenu za láhev představovali okolo 55 kč/kus včetně DPH. Množství v ideálním případě 700 lahví.

Mohli byste se stát plnohodnotnými partnery plesu (viz balíček v příloze) a my bychom Vás náležitě propagovali. Samozřejmě bychom uzavřeli darovací smlouvu, či smlouvu o spolupráci. Věřím, že se nějak dohodneme a že najdeme možnost, která bude vyhovovat oběma stranám.

Budu se těšit na odpověď a spolupráci.

Přeji krásný zbytek dne,

Michaela Nosková

Masarykova studentská unie, z. s.

www.munie.cz

e-mail: partnerstvi@munie_cz

telefon: 602219423

Ke stažení:
Balicek_partneri.pdf Balicek_partneri.pdf (1,07 MB)