Možnost obchodních aktivit s vínem v Indii

export Vážení vinaři, na podzim roku 2014, jsme za přispění ambásády ČR v New Delhi, zahájili naši aktivitu na indickém trhu. Proběhly prezentace na české ambasádě a poté v hotelu Oberoi. Naše představení českých a moravských vín se setkala se zájmem o naše vína a o ČR jako takovou, (máme kladné ohlasy z luxusních hotelů, které mají o naše vína zájem).

Během roku 2015 probíhaly jednání s dalšími distributory a hotely, se zaměřením na zjištění legislativních podmínek a dalších aspektů dovozu vín a alkoholu obecně do Indie.

V letošním roce plánujeme pokračování v  provádění prezentací našich vín a regionů v Indii. Také chceme oslovitost potenciální skupiny indických turistů, abychom je přilákali k nám do České republiky na degustace, vinařské výstavy a vinařské cyklostezky.

K tomuto účelu chceme použít vzorky, které nám již dříve poskytli vinaři (vzorky vín již máme v Indii), tak i různé propagační materiály. Vítáme i osobní účast vinařů, kteří se k nám připojí a těchto akcí se zúčastní spolu s námi, na základě tohoto inzerátu. Již nyní máme přislíbenou možnost provést prezentace na naší ambasádě za účasti velvyslance  (duben 2016) a v hotelu Oberoi za účasti distributorů a prodejců alkoholu v Indii.


Věříme, že již v letošním roce by naši vinaři mohli do Indie svá vína dodávat a jsme přesvědčeni, že indické turisty velmi brzy přivítáme v našich sklepích a sklípcích.

Podmínky spolupráce: spolupůsobení a spolufinancování licencí, dopravy, letenek, mzdě tlumočníků a sommeliéra vč. ubytování, poskytnutí propagačních materiálů v AJ. Vína která se budou do Indie dodávat musí být opatřeny etiketou v AJ.

Své nabídky spolupráce zasílejte do středy 10.02.2016 na e-mail: fiamoli.oldrich@fiamoli_cz
Kontaktní osoba: Oldřich Fiamoli tel. 731 564 454


Ve Vracově 04.02.2016
Ing. Martina Fiamoli 
Ředitelka společnosti

 

Ke stažení:
osloveni_vinaru.pdf osloveni_vinaru.pdf (304,86 KB)