Soutěže, semináře, akce

‹‹   Předchozí   4 5 6 7 8 9

Dotazník Vinařské akademie Valtice

VAV.jpg Vinařská akademie Valtice připravuje nový 60ti hodinový vzdělávací program pro konkurenceschopnost, jehož cílem je zlepšeni prezentace vinařství, vinařských firem a zejména vina. Budeme rádi, když budete spoluautory tohoto vzdělávacího programu a vyplníte nám přiložený dotazník, který nám pomůže zjistit zájem, tématickou náplň, časové rozložení a termíny vzdělávacího programu.

 

NOVINAŘINY - newsletter k Vinařství roku 2011

madlVR2011.jpg Třetí ročník prestižní soutěže o titul Vinařství roku 2011 úspěšně dospěl do svého finále. Akce pořádaná Svazem vinařů ČR ve spolupráci s Národním vinařským centrem a s významnou podporou Vinařského fondu vyvrcholila v závěru minulého týdne v pražské Lucerně. Nezbývá než poděkovat všem hostům, zástupcům médií, přítomným vinařům a především partnerům, s jejichž přispěním se slavnostní galavečer skutečně vydařil. V malém ohlédnutí se můžete podívat jak to ve čtvrtek 12.dubna 2012 v Lucerně vypadalo...

 

Problém uznávání honiteb - seminář

33.jpg Vážení vinaři, asi před rokem jsme se Vás nezávazně dotazovali na zájem k uspořádání semináře k problematice honiteb. Po dlouhé době se konečně podařilo tento seminář zorganizovat. Níže nalezente podrobnosti k programu a možnosti přihlášení.

 

MEZINÁRODNÍ VELETRH VINEX 2012

vinex.jpg Vážení vinaři, poslední možnost přihlásit se na MEZINÁRODNÍ VELETRH VINEX 2012 !!! TERMÍN posunut do 17. 1. 2012

 

Svatomartinská vína zaplní obchody i restaurace už za měsíc

SM2011.jpg Svatomartinská vína se za šest let své novodobé existence stala doslova celonárodním fenoménem. Jejich obliba a s ní ruku v ruce také spotřeba rok od roku roste a dělá radost vinařům i jejich zákazníkům. Po loňském více než miliónu a půl lahví letos velmi pravděpodobně padne už dvoumiliónová hranice prodaných lahví Svatomartinských vín. Dosavadní průběh sklizně napovídá, že vína ročníku 2011 budou díky mimořádně vydařenému září excelentní.  

 

Posledních 6 volných míst v Projektu přeshraniční spolupráce ČR - SR

obchod.jpg Vážení vinaři, nabízíme Vám účast na projektu přeshraniční spolupráce, který má prohloubit spolupráci moravských a slovenských vinařů.

 

Nabídka účasti zdarma na semináři a terénní prohlídce mikroprojektu Potenciál a jeho využití v rozvoji vinařské turistiky v ČR a SR

obchod.jpg Vážení vinaři, nabízíme Vám účast na projektu přeshraniční spolupráce, který má prohloubit spolupráci moravských a slovenských vinařů.

 

Potenciál a jeho využití v rozvoji vinařské turistiky v ČR a SR

obchod.jpg Valtice - Národní vinařské centrum, o.p.s. uspělo se záměrem projektu s názvem „Potenciál a jeho využití v rozvoji vinařské turistiky v ČR a SR“. Projekt bude příkladem spolupráce organizací a vinařů, kteří se intenzivně zabývají vinařskou turistikou v Jihomoravském kraji a v Trnavském kraji v části Malokarpatské vinohradnické oblasti a části Jihoslovenské vinohradnické oblasti.

 

Svatomartinské víno 2010

Svatomartinsk__.jpg Svatomartinské víno přichází 11.11.2010 v 11.00

 

Mistrovství přineslo čtyři české rekordy

sabrage.JPG Milan Krejčí z Prahy reprezentující firmu Merlot d´Or vybojoval titul mistra České republiky v sekání sektů neboli sabráži (sabrage je francouzský výraz pro otevírání lahví sektu useknutím jejího hrdla). Podařilo se mu to již potřetí a navázal tak na vítězství v letech 2007 a 2008, přičemž loni skončil druhý. Díky zkompletování hattricku se již nemůže v dalších ročnících zúčastnit jako soutěžící, ale zasedne v porotě.

 

Soutěže

 
‹‹   Předchozí   4 5 6 7 8 9