Soutěže, semináře, akce

‹‹   Předchozí   4 5 6 7 8 9

Nabídka účasti zdarma na semináři a terénní prohlídce mikroprojektu Potenciál a jeho využití v rozvoji vinařské turistiky v ČR a SR

obchod.jpg Vážení vinaři, nabízíme Vám účast na projektu přeshraniční spolupráce, který má prohloubit spolupráci moravských a slovenských vinařů.

 

Potenciál a jeho využití v rozvoji vinařské turistiky v ČR a SR

obchod.jpg Valtice - Národní vinařské centrum, o.p.s. uspělo se záměrem projektu s názvem „Potenciál a jeho využití v rozvoji vinařské turistiky v ČR a SR“. Projekt bude příkladem spolupráce organizací a vinařů, kteří se intenzivně zabývají vinařskou turistikou v Jihomoravském kraji a v Trnavském kraji v části Malokarpatské vinohradnické oblasti a části Jihoslovenské vinohradnické oblasti.

 

Svatomartinské víno 2010

Svatomartinsk__.jpg Svatomartinské víno přichází 11.11.2010 v 11.00

 

Mistrovství přineslo čtyři české rekordy

sabrage.JPG Milan Krejčí z Prahy reprezentující firmu Merlot d´Or vybojoval titul mistra České republiky v sekání sektů neboli sabráži (sabrage je francouzský výraz pro otevírání lahví sektu useknutím jejího hrdla). Podařilo se mu to již potřetí a navázal tak na vítězství v letech 2007 a 2008, přičemž loni skončil druhý. Díky zkompletování hattricku se již nemůže v dalších ročnících zúčastnit jako soutěžící, ale zasedne v porotě.

 

Soutěže

 
‹‹   Předchozí   4 5 6 7 8 9